22 Ekim 2019 Salı 20:06

ANASAYFA l Ceyhan, 15 yılda çok mesafe yol aldık

03.04.2017 Pazartesi - 11:39

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Darıca’da yapılan sandık müşavirliği toplantısında 15 Yılda çok mesafe katledildiğin hatırlatarak, “Emin adımlarla yürüyen bir Türkiye için EVET diyoruz.” dedi.

AK Parti Kocaeli Teşkilatının düzenlediği Sandık Müşahitleri eğitim programı ilçelerde devam ediyor. Son olarak Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın da katıldığı Sandık Müşahitleri eğitim toplantısı Darıca’da gerçekleştirildi. Ceyhan yaptığı konuşmada “11 seçimin hepsi çok önemliydi. Yollar, köprüler, hastahaneler ve daha birçok hizmet yaptık. 15 yılda çok mesafe kat ettik. Tüm bu kazanımların karşılığı alabilmemiz için 16 Nisan çok önemli. Darbelerle, krizlerle değil 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyen bir Türkiye için EVET diyoruz. Dedi.

 ÇALIŞMAYA DEVAM

Darıca da düzenlenen ve yoğun ilgi gösterilen toplantı da il Başkanı Şemsettin Ceyhan 16 Nisan seçimlerine hazır olduklarını teşkilat olarak çalışmaları aralıksız olarak devam ettiklerini kaydetti.  Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya 1400 sandık görevlisi katıldı. Toplantıya İl Başkanı Şükrü Karabacak, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı ve partililer katıldı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.