17 Ekim 2019 Perşembe 14:17

ANASAYFA l Çakır ve Korkmaz, Yenişehir’i karış karış gezdi

11.04.2017 Salı - 17:33

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İzmitli yöneticiler Yenişehir Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. İl ve ilçe yöneticilerinin de yer aldığı ziyaretlerde, Milletvekili Çakır ve Başkan Korkmaz, hem referandum süreci ile ilgili bilgi verdi, hem de esnafın sorun ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
  ‘MİLLETİNE HİZMETKAR BİR DEVLET’

Milletvekili Sami Çakır da yaptığı açıklamada, “Eğer siyasi istikrar varsa ekonomik istikrar var. Ülkede yatırım var, hizmet var. Eğer siyasi istikrar olmaz ise ekonomik istikrar da olmaz, yatırım da olmaz. Ülkemizde 2002 yılından bu yana 15 yıldır siyasi istikrarın olması bu yatırım ve hizmetleri getiriyor. Ne dedi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; ‘Önce millet, sonra devlet’. Milletin hizmetkâr olan bir devlet. Bizim anlayışımız bu. Milletimize hizmet etmek istiyoruz. 15 yıldır da hizmetler aralıksız devam ediyor” dedi.

 ‘SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİ ŞART’

Başkan Korkmaz, ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda, “Önümüzde Türkiye’nin kaderini belirleyeceğimiz bir seçim var. Bu süreçte vatandaşların önüne sunulan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa değişikliğini en iyi şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin bir daha kriz ve kaos ortamlarını görmemesi için, istikrarın devam etmesi için sistem değişikliği şart. Bu bir rejim değişikliği değil, sistem değişikliğidir” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.