17 Ekim 2019 Perşembe 14:09

ANASAYFA l “En önemli görev sandıklara sahip çıkmak”

09.04.2017 Pazar - 17:06

Yoğun bir çalışma temposunda olan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Derince İlçe Örgütü’nün düzenlediği asil ve yedek sandık sorumluları ve okul sorumlularının yer aldığı toplantıya katıldı. Derince İlçe Başkanı Nihat Değer ve yönetiminin ev sahipliği yaptığı Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya Sarıbay’ın yanı sıra il yöneticileri Av. Hüseyin Acurman, Av. Bahar Gültekin Candemir ve Sabriye Şahin, Derince Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ve yönetimi, Derince Gençlik Kolları Başkanı  Ziya Saygı ve yönetimi, Derince İlçe’de görev yapacak olan asil ve yedek sandık ve okul sorumluları katıldı. Toplantıda kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, sandıkları korumanın öneminden bahsetti.
SEÇİME HER ŞEKİLDE HAZIRIZ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, “Tüm baskılara, olumsuzluklara, imkansızlıklara rağmen süreç bizim için güzel geçti. Bu güne kadar Eğitmenimiz Ekrem Özdemir tarafından tüm sandık ve okul sorumlularımıza her Pazar eğitim verdik. Bu günde sizlere görev kağıtlarınızı teslim ettik. Seçime her şekilde hazırız. Derince de 37 okul, 265 sandık ve 101173 seçmenle seçime gidiyoruz. Seçim günü görevinizin bilinciyle hareket edeceğinize inanıyorum “ dedi. 94 yıllık Cumhuriyetin kazanımlarını yıktılar diyen Değer, “Kamu İktisadi Teşebbüslerinin (KİT) hepsini peşkeş çektiler. 15 yıldır bu ülkeyi baskılarla yönettiler. Cumhuriyete darbe vurdular bu referandumla Cumhuriyetin kazanımlarını devrimlerini değiştirmek istiyorlar. Buna izin vermeyeceğiz. Çocuklarımızın, ülkemizin, Cumhuriyetin geleceği için sandıklara sahip çıkacağız. Ülkemiz üzerinde oynanan bu oyunu bozacağız “ diye konuştu.

ESKİ SAHNELERİN YAŞANMAMASI İÇİN SANDIKLARA SAHİP ÇIKIN

Konuşmasında sandıkları korumanın öneminden bahseden CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Bu seçimde en önemli görevimiz sandıklara sahip çıkmak. Siyasetin en önemli görevini yürüten, hatta siyasetin kutsal görevini yürüten sandık sorumlusu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önemli görevler yapacaksınız. Siyaset partilerin en önemli görevini sizler gerçekleştireceksiniz. Hepinize şimdiden başarılar diliyorum” dedi. Eski sahnelerin tekrar yaşanmaması için sandıklara sahip çıkmamız gerekiyor diyen Sarıbay, “ 16 Nisan’da tüm sorumluluk sizin elinizde olacak. Bizler de o gün her an sizlerle birlikte olacağız. Partili avukat arkadaşlarımız da her an görevde olacaklar. Almış olduğunuz eğitimler sonrasında, çıkacak olan sorunlar karşısında neler yapacağınızı biliyorsunuz. İrtibata geçeceğiniz kişilerin telefon numaraları da sizlere verildi” ifadelerini kullandı.

,

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.