21 Ekim 2019 Pazartesi 13:47

ANASAYFA l BU GÜZELLİK MERKEZİNİN SIRRI, ADINDA GİZLİ… Değişime hazır mısınız?

24.08.2016 Çarşamba - 11:18

İzmit’in en çok tercih edilen ve kalitesini kısa zamanda tüm bölgeye duyurmayı hedefleyen Değişim Akademi Güzellik Merkezi, Karabaş Mahallesi Hafız Binbaşı Caddesi Dolphin AVM yanında  hizmete girdi

PROFESYONEL, yenilikçi, eğitimli ve güler yüzlü ekibiyle gerek salonlarında gerek özel günlerinizde başka lokasyonlarda, daima yanınızda olmayı hedefleyen Değişim Akademi,  farkınızı ortaya koymanız ve stilinizi korumanız için her an hizmet verebilmek adına İzmitlilerle buluştu.  Müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu merkez, kusursuz tasarımlar ve kaliteli ürünlerle dünyaca ünlü markaları birleştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için var gücüyle çalışıyor.

TEPEDEN TIRNAĞA BAKIM

10 yıl kuaför, 7 yıldır kalıcı makyaj uzmanı ve eğitmeni olan Yıldız Kotan tarafından, geçtiğimiz ay İzmitlilerin hizmetine açılan Değişim Akademi Güzellik Merkezi, bay ve bayan olarak çalışması yönüyle birçok avantaja sahip. Hem erkeklerin hem de kadınların tepeden tırnağa her türlü bakım ihtiyacına cevap verebilen Değişim Akademi Güzellik Merkezi, her konuda iddialı.

BAY VE BAYAN HİZMETLER

Bakım ve güzelliğe dair aradığınız her şeyi uzman ve tecrübeli kadrosuyla rahat bir salonda, uzun uzun beklemeden gerçekleşmesi için randevuyla çalışan güzellik merkezi bay ve bayan kısımlarında verilen hizmetlerle de adını İzmit’in kalite listesinin en üstüne yazdırıyor. Saç kesiminden boyaya, röfleden balyaja, cilt el-ayak bakımından kalıcı makyaja, lazer epilasyondan, microblading’e, dövme sildirmeden, eyeliner’e her türlü bay ve bayan kuaförlük hizmetlerini sunan Değişim Akademi Güzellik Merkezi özel olarak tasarlanmış rahat salonunda değerli müşterilerine hizmet veriyor.

TEK ÇATI ALTINDA

 17 yıldır bu mesleğin içinde bulunduğunu söyleyen Değişim Akademi Güzellik Merkezi’nin sahibi Yıldız Kotan,” Kanıtlanmış kaliteye sahip özellikli ürünler kullanıyoruz. Personelimizin tümü eğitimli ve eğitim veren insanlar. Buraya gelen misafirlerimizle en iyi şekilde iletişime geçip, örneğin bir ailenin anne baba ve çocuklarda dahil keyifli bir şekilde bakım yaptırabilmesini sağlıyoruz. Erkek bölümünde özellikle PRP saç tedavisi uygulaması ve epilasyon gibi hizmetleri öneriyoruz.

TİTİZLİK EN ÖNEMLİ KONU

Kotan,” Değişim Akademi Güzellik Merkezi ekibinin amacı; sağlık, güzellik ve estetik sektöründeki son teknoloji donanımları ve zengin tecrübelerini, titizlik ve hizmetlerindeki kaliteyle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı bir hizmet sağlamak. Çalışmalarına her geçen gün yenilikler ekleyerek, verebilecekleri bütün hizmetlerin alanını genişleterek kentimizde bay ve bayan güzellik merkezlerinin öncüsü olarak ilerlemeye devam edeceğiz.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.