14 Ekim 2019 Pazartesi 19:08

ANASAYFA l Bölgelerin İhtiyaçlarına Göre Proje Üretiyoruz

21.11.2018 Çarşamba - 12:15

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, önce Hacı Osman Mahallesi’nde daha sonra da Kışladüzü’nde yapımı devam eden projeleri inceledi. Başkan Baran, “İhtiyaçları belirleyerek projeler üretiyoruz” dedi

Körfez Belediyesi, ilçe genelinde 4,5 yılda bir çok büyük projeyi hayata geçirirken, mahalle ihtiyaçlarına göre de çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Hacı Osman Mahallesi’nde Amasyalılar Mahallesi olarak da bilinen bölgede vatandaşların talepleri doğrultusunda cami yapımına başlanmıştı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz çalışmaları yerinde inceledi.

ÇALIŞMALAR HIZLI İLERLİYOR

Başkan Baran daha sonra Kışladüzü’nde çocukların ‘park talebi’ sonrası başlatılan çalışma alanını gezdi. Yaptıkları her projeye bölge halkının talepleri ile yön verdiklerini belirten Başkan İsmail Baran, “Cami inşaatımız devam ediyor. O bölge için gerçekten büyük bir ihtiyaçtı. Tam otobanın üst kısmında kalan bölgede yapıyoruz. Çalışmalar hızlı ilerliyor.

İHTİYAÇLARI BELİRLİYORUZ

Kışladüzü bölgesinde de özellikle çocuklarımızdan gelen bir park talebi vardı. Aynı zamanda vatandaşlarımızın da yararlanacağı sosyal donatı alanı olacak. Manzarası ile de güzel vakit geçirilecek bir alan oluşturuyoruz. Biz bu projeleri hayata geçirirken, önce bölgelerin ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulunduruyoruz” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.