18 Ekim 2019 Cuma 05:05

ANASAYFA l BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

04.06.2017 Pazar - 14:30

Derince Belediyesi personeliyle iftar programında buluşan Başkan Ali Haydar Bulut, “Sizlerle birlikte ilçemize hizmet etmekten çok mutluyuz. Bizler vatandaşlarımıza hizmet etmek için gecesini gündüzüne katan büyük bir aileyiz” dedi

Programa ilgi yoğundu

Derincelilere en güzel şekilde hizmet götürmek için yoğun mesai harcayan ve Ramazan ayında Kent Meydanı’nda kurulan çayhane ile ilçe halkına en güzel şekilde hizmet veren belediye personeli, iftar programında bir araya geldi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programı Zübeyde Hanım Parkı’nda düzenlendi. Organizasyona Başkan Bulut’un yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Nurettin Işık, Osman Ergin ve Ayşe Mamat ile belediye daire müdürleri, çalışanlar ve aileleri katıldı.

“Hizmet etmeye devam edeceğiz”

Belediye personelinin bir araya geldiği iftar programında okunan ezanla beraber hep birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeğinin ardından okunan yemek duası sonrasında Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Halkımıza en güzel şekilde hizmet etme noktasında sizlerin desteği ve gayreti bizler için çok önemli. Bu anlamda hepinize emeklerinizden dolayı bir bir teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle yine birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerle birlikte ilçemize hizmet etmekten çok mutluyuz. Bizler vatandaşlarımıza hizmet etmek için gecesini gündüzüne katan büyük bir aileyiz” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.