17 Ekim 2019 Perşembe 14:17

ANASAYFA l Bilgi Köprüsü 23 Nisan’ı coşkuyla kutladı

24.04.2017 Pazartesi - 12:12

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Bilgi Köprüsü Anaokulu’nda minik yüreklerin ve yabancı öğrencilerin katıldığı coşkulu bir tören düzenlendi.

Kids Anaokulu ve Montessori Anaoku bu yıl 23 Nisan kutlamasını büyük coşkuyla kutladı. Büyük önder Atatürk ‘ün düşüncesinde, çocuklar milletin geleceğidir. Atatürk ‘ün çocuklara duyduğu sarsılmaz güvenin ve büyük sevginin ifadesi olarak, milli bayramımız olan 23 Nisanlar ‘ı çocuklara armağan etmiştir. Okul Müdürü Sarıkaya ‘’23 Nisan dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramıdır. Dünya çocuklarının barış ve kardeşlik duyguları içinde bir araya gelmesine vesile olmaktadır. Dünyanın bütün çocuklarının barış ve mutluluk içinde yaşayacağı yarınların yakın olmasını temenni ediyorum. Bu anlamda ben öğretmenlerimize ve çocuklarımızın ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

ÇOCUKLAR EĞLENCELİ SAATLER GEÇİRDİLER

97. yılı kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kırmızı-Beyaz kıyafetlerimizle okulumuzda iki gün önce 21 Nisan 2017 Cuma günü eğlenceli oyunlarımızla kutladık. 23 Nisan Etkinliğimiz danslar ve yarışmalı oyunlarla devam etti. Atamızın çocuklara armağanı olan bayramımızda öğrencilerimizin coşkuları ve gözlerindeki ışıltı görülmeye değerdi.

‘BAYRAMI DÜNYA ÇOCUKLARIYLA KUTLUYORUZ’

Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulunda  okulumuza ziyarete gelen Bosna Hersekli,Makedon ve Kırgız öğrencilerin konferans salonunda sergiledikleri gösterileriyle çocuklar harika zaman geçirdiler.Sergiledikleri performanslarından sonra okulumuza gelen tüm tabancı öğrenciler sınıflara çıkıp çocuklarla sınıflarda birlikte kendi dillerinde şarkılar söylerek oyunlar oynadılar.Sınıf öğretmenleri 23 NİSAN nedeniyle hazırladıkları projelerini gelen öğrencilere sunup onlara  hediyeleri sundu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.