19 Ekim 2019 Cumartesi 13:25

ANASAYFA l BEKİRDERE’DE VATANDAŞ İSYAN EDİYOR

20.06.2017 Salı - 14:51

İzmit’in en büyük mahallelerinden olan Bekirdere’de yaşananlar bölge halkını isyan ettirmiş durumda. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kazı alanını olduğu gibi bırakan belediyeye çağrıda bulunan Bekirdereliler’e kentin tanınan isimlerinden Uğur Koştur ses oldu

VATANDAŞ TEPKİLİ

Kentimizin tanınan isimlerinden Uğur Koştur, kendi sosyal medya hesabından İzmit’in en büyük mahallelerinden biri olan Bekirdere Mahallesi’nde yaşanan altyapı sorununu paylaştı. Bekirdere Mahallesini Turan Güneş Caddesine bağlayan Öz Sokak’ta yaşanan sorunu dile getiren Koştur, caddeye inişin kapalı olduğunu ve yolun yağan yağmurun etkisiyle çamurla kaplandığını yerinde incelemiş. Mahallelinin, belediyeye tepkili olduğunun altına çizen Uğur Koştur, yetkilileri yaşanan krizi çözmesi için görev başına davet ediyor.

YETKİLİLERE ÇAĞRI YAPTI

Uğur Koştur, yaşananları yerinde inceleyerek kendi sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı: “Burası Beyrut, Gazze, Rakka ya da başka bir yer değil. İzmit’in güzide ve en büyük mahallerinden birisi olan Bekirdere mahallesini Turan Güneş caddesine bağlayan Öz Sokak. Aslında sokakta bir şey yoktu ancak yapılan altyapı çalışmaları neticesinde sokağın geldiği durum bu. Günlerdir de böyle duruyor. Üzerine bir beton ya da asfalt atılsa sorun yok. Ancak kum atıp gidince yapan yağmur ile birlikte böylesi bir tablo ortaya çıkmış. Caddeye iniş kapalı ve aynı zamanda çamur komple aşağıya inmiş trafik içinde tehlike arz edecek duruma gelmiş. Bizzat yerinde gidip gördüm ve fotoğraf ile birlikte video çekimi yaptık. Mahalleli de bu konuda oldukça dertli. Altyapı ile övünen belediyemizin hemen müdahale edeceğine inancım tam.”

 

 

Etiketler: , ,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.