19 Ekim 2019 Cumartesi 13:29

ANASAYFA l BAŞSİAD üyeleri geleneksel iftarda buluştu

08.06.2017 Perşembe - 9:44

Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) her yıl geleneksel hale getirdiği iftar programında üyeleri ve kentin önde gelen isimleriyle Wellborn Luxury Otel’de bir araya geldi. Açılan oruçların ardından derneğe yeni üye olan 5 isme rozetleri taktim edildi

Kuruluşundan bu yana her yıl iftar programı düzenleyen Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) dün Başiskele’de bulunan Wellborn Luxury Otel’de üyeleri ile kentin önde gelen isimlerinin de katıldığı geniş bir iftar organizasyonuna imza attı. Dernek başkanı Barış Arat’ın ev sahipliğinde geçen programa; CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan,  KOTO Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz da katıl sağlayarak dernek üyeleriyle birlikte oruç açtı. Gerçekleşen iftarın ardından derneğe yeni üye olan Aylin Topakoğlu ve Tuğba Coşkun’a,  Çetin Kuraloğlu, Mehmet Savaş  Mustafa Baklacı’ya rozetleri taktim edildi. Kocaeli TV’nin başarılı çalışanlarından meslektaşımız Pelin Horozal ise başkan Barış Arat tarafından onursal üyeliğe getirildi ve rozetini Arat’tan teslim aldı.

 

 

SENEYE’DE BU SOFRADA OLALIM

Oruçların açılmasına kısa bir süre kala kürsüye gelerek duygularını aktaran BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, “Aile olarak her ay düzenli kahvaltılarda toplanıyorduk. Ramazan ayı münasebeti ile iftar programı düzenledik. Şu an 110 kişiyiz, birlikte olmak büyümek istiyoruz. Bu gücü hep beraber hissetmekteyiz. İnşallah, seneye yine birlikte bu sofralarda oluruz. Büyüklerimizden desteklerini bekliyoruz. Ticaret yapmak kolay değil, zor zamanlar geçiriyoruz” ifadelerini kullandı. 

BURADA OLMAKTAN MUTLUYUM

Arat’ın ardından kısa bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Şimdi baktığımız zaman üye arkadaşlarımın babaları ile geçmişte arkadaş olduğumu görüyorum buda beni gençleştiriyor. Bu rozeti bana takma şerefini verdikleri için de teşekkür ediyorum”

 

Etiketler: ,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.