17 Ekim 2019 Perşembe 14:11

ANASAYFA l BAŞSİAD üyeleri Başiskele’de buluştu

01.04.2017 Cumartesi - 12:18

Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) üyeleri, Başiskele’de bulunan Kekik Et Restoranda bir araya geldi. Programda derneğe yeni üye olan Enis Mert’e Başkan Barış Arat tarafından rozeti takdim edildi

Her ayın ilk Cumartesi günü farklı ilçelerde kahvaltılı program düzenleyerek üyeleriyle bir araya gelen Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) bu kez Başiskele’de bulunan Kekik Et Restoranda üyelerini ağırladı. Dernek başkanı Barış Arat’ın ev sahipliğinde kahvaltılı olarak geçen buluşmada üyeler, son günlerde yaşanan gelişmeler ve gündemi değerlendirme fırsatı buldu. Selamla konuşmasını gerçekleştiren BAŞSİAD Başkanı Barış Arat daha sonrasında 2014 yılında kurulan derneğe yeni üye olan  Mert İnşaat’ın sahibi Enis Mert’e rozetini takdim etti. Program, bir sonraki buluşmanın İzmit’te yapılması kararına varılmasının ardından sohbetler eşliğinde sona erdi.

ARAT: GURUR DUYUYORUZ

 Buluşmada kısa bir konuşma yapan BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, “ Değerli arkadaşlarım, bu kalabalığı görmek çok güzel ve keyif verici. Davetimize icabet ederek bizleri kırmadınız. 2014 yılında kurulmuş ve bugün buralara kadar gelmiş bir dernek olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Sizlerle olmak çok güzel. Her geçen gün büyüyoruz. Bu bizi güçlendiriyor.Umarım daha da kalabalıklaşırız ve uzun soluklu işlere imza atarız” dedi.  Arat ayrıca 12 Nisan’da Luxory Garden Otel’de üyelerine yönelik kişisel gelişimle ilgili bir program yapacaklarını belirterek, “Bizi takip etmeye devam edin. Biz birlikte BAŞSİAD’lıyız”dedi.  Başkan Arat daha sonrasında dernek üyelerinden Yeni Kocaeli Gazetesi imtiyaz sahibi Bigman Çakman’ın doğum gününü pasta eşliğinde kutlayarak yeni yaşını tebrik etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.