17 Ekim 2019 Perşembe 21:40

ANASAYFA l BAŞSİAD, aylık seminerlerine devam ediyor

13.04.2017 Perşembe - 11:27

Başarılı Sanayici ve İşadamları Derneği (BAŞSİAD)’nin düzenlediği “Kişisel Liderlik ve Problem Çözme”seminerinde Eğitmen/Profesyonel Koç ve NIP Uzmanı Gonca Berktay Karaalp tecrübelerini katılımcılarla paylaştı

Başarılı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BAŞSİAD)her ay farklı konu başlığı altında üyelerine ve üye olmak isteyenlere yönelik düzenlediğiseminerin bu ayki konusu “Kişisel Liderlik ve Problem Çözme” oldu.LuxorGardenHotel’in Buket Toplantı Salonu’nda düzenlenen seminerde Eğitmen/Profesyonel Koç ve NIP Uzmanı Gonca Berktay Karaalp konuşmacı olarak yer aldı. Seminere BAŞSİAD Kocaeli Şube Başkanı Barış Arat, Çorumlu İşadamı Ezberbozan Akademi Sahibi Serkan Beyaz, dernek üyeleri ve üye olmak isteyen işadamlarından oluşan yaklaşık 100 kişi katılım sağladı.

KENDİNDEN ÖRNEKLER SUNDU

Seminerde konuşan Barış Arat, “Öncelikle sizleri görmek çok keyifli. Üye adayı arkadaşlarımız da var aramızda. Gücümüze güç kattınız. Bugünkü eğitimimiz kişisel liderlik ile ilgili. Şimdiden iyi dinlemeler” dedi.Ardından kişisel liderlik ile ilgili katılımcılarla tecrübelerini paylaşan Eğitmen/Profesyonel Koç ve NIP Uzmanı Gonca Berktay Karaalp,“Buraya gelişiniz benim için çok değerli. Ben bana iyi gelen bir şeyler yapmak istedim. Olmadı sonra koçluk eğitimi aldım. Sonra profesyonel koç oldum. Sonra NIP Uzmanlığı eğitimi aldım, o da yetmedi. Liderlik uzmanlığı eğitimi aldım. Şimdi hala etmiyor. Bu ayın 27’sinde ‘Danışılan Danışman’ diye bir eğitim var, ona gideceğim. Bu işe başladınız mı devamı geliyor. İzmitliyim. Benim için hayatımda en önemli detaylarından biri büyürken yaşadığım detaylar. Aslında insanların girişimci kafası çocukluktan başlıyor. Psikoloji ile bu kadar ilgilendikten sonra çocukluğunuzda neyi neden yaptığınızı daha iyi anlıyorsunuz. Ailenin zoruyla mühendis, doktor olan çocukların depresyona girmesinin sebeplerinden biri bu” şeklinde konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.