19 Ekim 2019 Cumartesi 08:35

ANASAYFA l Başkan Vekili Özak, şampiyon sporcuları konuk etti

15.06.2016 Çarşamba - 12:46

optimized-rw0t

Başkan Vekili Özak, Özel Bilgi Kültür Okulu’nun yüzme ve masa tenisi branşlarında Türkiye derecesi yapan öğrencilerini ağırladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Özel Bilgi Kültür Okulu Müdürü Murat Yağmur, müdür yardımcısı Ahmet Yakın, yıldız erkekler yüzmede Türkiye birincisi olan Tuna Tok, yıldız erkekler kelebek yüzmede Türkiye birincisi Çağatay Üstündal, yüzme genç kızlar karışıkta Türkiye birincisi Zeliha Keser, masa tenisi Türkiye beşincisi Betül Töz, masa tenisi Türkiye beşincisi olan Çağla Özdenizer’i makamında ağırladı.

SPORU 7’DEN 70’E HERKESİN YAPMASINI İSTİYORUZ

Büyükşehir olarak spor kulüplerine katkı sağladıklarını belirten Başkan Vekili Özak, il genelinde spor sahaları yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini belirtti. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun haftada iki defa sağlıklı yaşam yürüyüşü yaptığının altını çizen Başkan Vekili Özak, Büyükşehir Belediyesi olarak sporu 7’den 70’e herkesin yapmasını istediklerini ifade etti. Türkiye dereceleri yapan sporculara Büyükşehir Belediyesi olarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını söyleyen Başkan Vekili Özak, “Sizler olumlu örneklersiniz. Sizden ilham alacak çok insan var” ifadelerini kullandı. Başkan Vekili Özak, başarılı sporculara temsilen madalya taktı ve hediye takdim etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.