22 Mart 2019 Cuma 03:26

ANASAYFA l Başkan Köken’den Esnaf Ziyareti

01.11.2018 Perşembe - 15:09

 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafımızın hoşgörüsü, sevecenliği yüksek. Esnaflarımız bizler için çok kıymetli diyen Başkan Köken, sabah mesaimize onların güler yüzü ve hoş sohbetiyle başlamak bizlerin motivasyon kaynağı oluyor dedi.

İlçenin her bölgesine hizmet ulaştıran ve vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı çalışan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.  Hizmetin yanı sıra halkın istek ve görüşlerini almak için de sık sık esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Köken, yaptığımız ziyaretlerde belediyemizin hizmetlerini ve çalışma programını anlatıyoruz. Alışveriş yapan vatandaşımızla, sokaklardaki gençler ve çocuklarla da sohbet etmeyi ihmal etmiyoruz. İnsan odaklı hizmet üretmeye devam ediyor ve her zaman yaptığımız işlerin merkezine insanı yerleştiriyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan
hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz dedi. Esnaflar ise, Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Gerek nezaketi gerek ilgisi bizi esnaf olarak çok memnun etti. Sağ olsun her zaman bizlerle ilgileniyor diyerek Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi