Kocaeli Olay
19.12.2017 Salı - 9:33

Başkan Karaosmanoğlu, “Teşkilatlarımızın emrindeyim”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ve yönetimini makamında kabul etti. Karaosmanoğlu görüşmede, “Halkımızla bir ve beraber olan AK Parti teşkilatları, insanımız için çalışmaya tüm ülkemizde devam etmektedir. İşte bu azmin ve birlikteliğin en güzel örneği de Kocaeli’de yaşanmaktadır. Bu da tüm Türkiye’ye örnektir. Hedefimiz ve davamız insanımızı en güzel yaşatmak ve vatanımızın kalkınmasını sağlamaktır” dedi.

 

“GÖNÜL LİSANIYLA KONUŞMAK ÇOK ÖNEMLİDİR”

AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman’da, “Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu, teşkilatımıza gelerek bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak bizleri onurlandırmıştı. Bugün bizlerde başkanımızı ziyaret etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kartepe ilçe teşkilatı olarak tüm gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz. Üzerimizde büyük bir sorumluluk var, bunun da farkındayız” ifadelerini sarf etti. Kartepe ilçesinde tabanımız sağlam diyen Karaosmanoğlu’da, “İnşallah teşkilatlarımızla birlikte ilçemize ve kentimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Elbette fiziki hizmetler belediyecilikte önemlidir. Ancak insanımızın gönül dünyasında olmak ve vatandaşımızla gönül lisanıyla konuşmak da çok önemlidir. Bu siyasi anlayışımızın da temelini oluşturmaktadır. Kocaeli’de çocuklarımızdan yaşlımıza kadar herkese değer veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

“KOCAELİ TEŞKİLATLARI TÜRKİYE’YE ÖRNEKTİR”

Karaosmanoğlu ayrıca, “Belediyecilikte Türkiye’de çok ileri noktadayız. Her ilçemize ve her insanımıza eşit mesafedeyiz. Hizmetlerimizi de bu mihvalde yapmaktayız” vurgusu yaptı.  AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ayrıca, “Oy oranı olarak Kocaeli’de hedefimiz Başiskele ilçemizi geçmektir. Teşkilat olarak 2019’a odaklandık. Kocaeli teşkilatlarında ki bir ve beraber olma özelliğine en büyük katkı verenlerin başında Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu yatmaktadır” vurgusu yaptı.

 

“AK PARTİ GENÇLERDEN EN ÇOK DESTEĞİ KOCAELİ’NDEN ALIYOR”

Karaosmanoğlu’da açıklamalarını, “Unutmayalım ki bizler bir takımız. Maksimum seviyede uyum bizlerin başarı çıtasını daha da yükseltecektir. Seçmenimize sahip çıkmak zorundayız. Şunu da ifade etmek istiyorum ki AK Parti, Türkiye’de ki 18-24 yaş aralığında ki gençlerden en çok desteği Kocaeli’nden alıyor. Bu çok önemlidir. Kadınlarımızla da yakından ilgileniyoruz. Teşkilatlarımızın emrindeyim. Bu benim siyasi olarak çok önem verdiğim bir durumdur. Yaptığımız her hizmetin altında bu işbirliği ve uyum vardır. Halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Halkımızın güzel bir Türkiye’de ve Kocaeli’de yaşayarak mutlu olması için hep birlikte çalışmayı sürdüreceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'de Paylaş Whatsapp'ta Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


Bulut’tan Yeni Eğitim Yılı Mesajı
“Tramvay” Plajyolu’na gidiyor..
10 Günde 10 Bin Metrekare Parke Yol
Ankara da Kocaeli Rüzgarı
Tabiat Parkı Güzellik Katıyor
İl Jandarmadan  KOTO’ya Ziyaret
Yıldönümlerinde Yalnız Bırakmadı
GTÜ Dünyanın En İyiler Listesinde..
Doğan’dan Korkmaz’a Çiçekli Teşekkür..
CHP Dr. Nevzat Doğan AK Parti Kocaeli gebze haberler 15 Temmuz mhp İzmit Belediyesi Manşet CHP Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan kandıra körfez Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Başkan İbrahim Karaosmanoğlu izmit İzmit Belediye kocaeli Kocaeli Büyükşehir KOTO Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Sürmanşet İsmail Baran FETÖ haberleri Körfez Belediyesi kartepe nevzat doğan haber Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kocaelispor AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz türkiye Kocaeli Büyükşehir Belediyesi CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet belediyesi AK Parti İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan sondakika gölcük
Copyright © 2016 Kocaeli Olay Gazetesi www.kocaeliolay.com Tüm hakları saklıdır.
VAVSE Medya & İnternet Hizmetleri