22 Temmuz 2018 Pazar 16:24

ANASAYFA l BAŞKAN DOĞAN YÖNETMEN KOLTUĞUNDA

16.08.2017 Çarşamba - 10:26

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan çekimleri şehrimizde gerçekleşen Benim Adım Osman filmi için yönetmen koltuğuna oturdu. TV8’deki Survivor yarışmasından Çılgın Sedat olarak bilinen Sedat Kapurtu tarafından yazılan ve engellilere yönelik olan Benim Adım Osman filminin çekimlerine Akçakoca Meydanı, Kapanca Sokak ve Kültür Tepesi başta olmak üzere şehrimizde devam ediliyor.

Songül Karlı ve duayen oyuncu Kayhan Yıldızoğlu’nun oynadığı sahnenin çekimlerine katılan Başkan Başkan Doğan, yönetmen koltuğuna oturarak kayıt komutunu verdi.

 

ARTIK SADECE SANAYİSİYLE ANILMAYACAK

Sanatçılarla bol bol sohbet eden Belediye Başkanı Doğan, ünlü sanatçıları şehrimizde ağırlamanın kendileri için büyük mutluluk olduğunu belirtti.   İzmit’in artık sadece sanayisiyle anılmayacağını da vurgulayan Doğan “  hayata geçirdiğimiz tarih koridoru projesi sayesinde şehrimiz sanatçılarında ilgi odağı haline geldi.  Gerek turistik gezi amacıyla gerekse bu tür çekimler sebebiyle ünlü sanatçılarımızın şehrimize gelmesi bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Çekimleri şehrimizde yapılan Benim Adım Osman filminde Çiğdem Tunç, Fatih Ucan, Metin Yıldız, Deniz Oral, Ahmet Çevik, Murat Övünç, Tayfun Sav gibi 40 sanatçı rol alıyor.  

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.