22 Mart 2019 Cuma 03:31

ANASAYFA l Baran’dan Üçüzlere “Hoş geldin” hediyesi

02.11.2018 Cuma - 14:38

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘Hoş geldin Bebek’ projesi kapsamında ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor, aileleri yalnız bırakmıyor

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Hayata geçirdiği projelerle vatandaşları iyi günde de, kötü günde de yalnız bırakmayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, kısa bir süre önce Yunus Emre ile Tuğba çiftinin dünyaya gelen üçüz bebekleri Afra Nur, Nisa Nur ve Yiğit bebeklere hoş geldin dedi. Bebekler için özel olarak hazırlanan hediye paketlerini aileye teslim etti.

İNSAN ODAKLI HİZMET
İnsan odaklı hizmetin adı olan Körfez Belediyesi, Başkan İsmail Baran’ın özverili çalışmaları sonucunca önemli projelere imza atıyor. ‘Hoş geldin Bebek’ projesi; vatandaşları, özellikle genç çiftleri çok memnun ederken, Başkan İsmail Baran görevli personelle birlikte aileleri ve yeni doğmuş bebekleri sık sık ziyaret ediyor. Yaptığı ziyarette konuşan Başkan İsmail Baran; “Kıymetli genç kardeşlerimi çocukları vesilesiyle tebrik ediyorum. Allah evlatlarına ve onlara hayırlı uzun ömür nasip etsin “ şeklinde konuştu. Yunus Emre ve Tuğba çifti, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a ve belediye personeline teşekkür etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi