21 Ekim 2019 Pazartesi 16:46

ANASAYFA l Bana değil mesleğe sahip çıkın

27.08.2016 Cumartesi - 11:43

Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, kadın üyelere seslendi; “Biz sadece Ahmet Pekin’e değil, mesleğimize sahip çıkalım” şeklinde seslendi.

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, 4 Eylül tarihinde yapılacak olan 1’inci olağan kongre öncesinde odanın kadın emlakçılarına yönelik bir organizasyon gerçekleştirdi. Bugün Aslı Börek’te yapılan organizasyonda 12 ilçeden oda üyesi kadın bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma toplantısı yaptı. Organizasyonu Seçil Yeşil ve Didem Memiş üstlendi. Yapılan kahvaltının ardından seçim öncesi değerlendirmeler yapıldı.

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZE

Emlakçılık sektörünün erkek egemen gibi gözüken bir sektör olduğunu ifade eden Başkan Pekin, “Her iki cinsin farklı sorunlarla aynı koşullarda mücadele ediyor olması dolayısıyla kadınların gözünden mesleğe bakmak için toplandık. 15 yıldır bu sektördeyim, mesleğe yakın birisiyim. Mesleğin sorunlarını biliyorum. Kadın emlakçıların sorunlarını pek bilmiyorum. Sizlerden dinleyeceğim. Odayı hep birlikte kuruduk hep birlikte yöneteceğiz” diye konuştu. 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.