19 Ekim 2019 Cumartesi 08:41

ANASAYFA l Bahri Yavuz göreve devam

17.06.2016 Cuma - 10:10

optimized-bxrq

Kocaelispor’un olağanüstü genel kurulu önceki akşam Dolphin AVM’de yer alan Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. 16 kişilik yönetiminden dört isim değişikliği yapan Bahri Yavuz güven tazeledi

 

Kocaelispor 50’nci yılında 33’ü olağan, 45’i olağanüstü olmak üzere 78. kongresini önceki gün gerçekleştirdi. 316 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede Hazirun listesine 98 üye imza attı. Bu 98 üyenin 13’ünden yıllık aidat olan 60 TL. alınırken üyelere oy kullanma hakkı tanındı. Protokolün ilgi gösterdiği kongreye Kocaelispor’un eski başkanlarından Turan Sarı, Rafet Kırgız, Muammer Çelik, Orhan Görsen ve Hikmet Erenkaya katıldı.  Mevcut görevde olan siyasilerden kimsenin katılmaması dikkat çekti.

ESKİ BAŞKANLAR KATILDI

Kocaelispor’un kurucularından Nasut Kayalı, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş, KOTO Başkanı Murat Özdağ, Kocaelispor’un eski yöneticilerinden Muzaffer Gürfidan, Çenesuyu Plajyolu Onursal Başkanı Bünyamin Akman, KASKF yöneticileri ve Kocaelisporlu taraftarlar kongreye katıldı. Kocaelispor’un yeni yönetim kurulunda Yaşar Can, Umut Serdar Yalçın, Hakan Özer ve Burçin Koçyiğit yeni yönetimde yer almadı.

RAPORLAR KABUL EDİLDİ

Kongrede divan başkanlığına Özer Altan, katipliklerine Bekir Halefler ve Orhan Balcı getirildi. Kongre saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı. Kocaelisporlu üyelerden Mehmet Balimre denetim kurulu raporlarını okudu. Divan kurulunda Orhan Balcı ise disiplin ve sicil kurulu raporlarını okudu. Kocaelispor kongresinde divan başkanı Özer Altan, raporlarla birlikte tahmini bütçeyi oylamaya sundu, tahmini bütçe 5.280 TL. oy birliği ile kabul edildi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.