22 Mart 2019 Cuma 03:27

ANASAYFA l Bahçeşehir Koleji Dünya’nın önde gelen üniversitelerini ağırladı

09.05.2017 Salı - 15:26

STEM eğitiminin Türkiye’deki öncüsü Bahçeşehir Koleji, öğrencilerinin kariyer planlamasına destek olmak amacıyla dünyanın önde gelen 29 üniversitesini ağırladı. 2017-2018 eğitim öğretim döneminde açılacak yeni kampüslerle beraber 45 ilde 100 kampüs ve 50 bine yakın öğrencisiyle “kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır” vizyonunu benimseyen Bahçeşehir Koleji, “Yurtdışı Üniversiteler Buluşması”na evsahipliği yaptı.

Bahçeşehir Koleji mezunları; problem çözme yeteneklerine sahip, yaratıcı, çok yönlü ve üretken bireyler olarak hayata hazırlanırken dünyanın en önemli üniversitelerinin de dikkatini çekmeyi başarıyor. Mezun olduklarında dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir dijital CV’ye sahip olan öğrenciler, ABD başta olmak üzere dünyanın en saygın üniversitelerinde kabul görüyorlar.

Öğrencilerinin kariyer planlamasına destek olmak amacıyla geçtiğimiz günlerde Bahçeşehir Koleji tarafından öğrenci ve veliler için düzenlenen“Yurtdışı Üniversiteler Buluşması”etkinliğinde dünyanın önde gelen 29 üniversitesi sunumlarını gerçekleştirdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi