22 Ekim 2019 Salı 02:17

ANASAYFA l Aygün, “Her Evet, terörün başına inen bir balyozdur”

06.04.2017 Perşembe - 10:53

28 Haziran Mahallesi’nde esnafları evet desteği vermeye davet eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, “16 Nisan’da vereceğiniz evet oyu terörün başına inen bir balyozdur” dedi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, İzmit İlçe SKM tarafından düzenlenen program kapsamında 28 Haziran Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti. Düzenlenen esnaf ziyaretlerine, Meclis Üyesi Erdoğan Yiğit, İlçe Başkan Yardımcısı Engin Tümer, İlçe Yöneticisi Bülent Durmuş, Mahalle Başkanı Şenol Gündüz ve istişare kurulu üyeleri katıldı. 28 Haziran Mahallesi eski İstanbul yolu üzerinde bulunan esnafların her birini ziyaret eden Aygün ve beraberindekiler, vatandaşlarla sohbet etti ve 16 Nisan halk oylaması için evet desteği istedi.

 ‘YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR’

Esnaf tarafından samimiyetle karşılanan Aygün ve AK Partililer, Gülbahçe Kadriye Köyü Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği’ni de ziyaret etti. Vatandaşların sisteme dair sorularını yanıtlayan Milletvekili Aygün, Avrupa’nın muamelelerine dikkat çekerek, onlara karşı durabilmek için güçlü bir devlet olmanın gerekliliğine dikkat çekti. Aygün, “Büyüyen ve gelişen Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar. Dünya bir kurtlar sofrası ve biz büyük balık olmalıyız ama bunu engellemeye çalışıyorlar. 15 yıldır yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. 16 Nisan’da vereceğiniz her evet Avrupa’nın yüzüne atılacak bir tokat, terörün de başına indirilecek bir balyozdur” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.