21 Ekim 2019 Pazartesi 13:41

ANASAYFA l Aydın Ünlü: Kimsenin gözünün yaşına bakmayın

19.08.2016 Cuma - 18:24

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, FETÖ’ye yönelik operasyonlar ve son 1 haftada yaşanan terör saldırılarıyla ilgili basın açıklaması yaptı

İl binasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aydın Ünlü, terör örgütüne yönelik yapılan operasyonların devam etmesi gerektiğini belirterek, “ Askerimizi, polisimiz bu operasyonlarda hayatını kaybedecektir ama Türkiye Cumhuriyeti Devletini bekası için bunlar yaşanacaktır. Bundan sonra da daha farklı eylemlerde olabilir. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar asla başaramayacaklardır” dedi.

NEDENİ BELLİ

Ünlü ,”Van, Bitli, Elazığ gibi illerimizde yapılan terör saldırılarının altında yatan tek bir neden var, Türkiye Cumhuriyetinin birlik ve beraberliğini bozmak. Bugün FETÖ, PKK, IŞİD gibi alfabemizdeki 29 harften her türlü permütasyondan terör örgütünü yazıp, ne kadar terör örgütü varsa, ne kadar geometride dikdörtgen şekil varsa hepsi bir araya gelip Türkiye Cumhuriyetinin birlik ve beraberliğini bozmak adına giriştiği operasyonlardır” şeklinde konuştu.

KENT İÇİN DEĞER

FETÖ’ye yönelik ilimizdeki operasyonları da değerlendiren Ünlü, “Başsavcımız kentimiz için bir değer. Başsavcımıza Kocaelililer olarak sahip çıkmayı başarabilirsek çok farklı şeyler yapabilecek kapasiteye sahip bir başsavcımız var.Yeni geldi ve farkındalığını hissettirecektir. Devlet görevini yapıyor. Kimsenin gözünün yaşına bakılmayacaktır. Önümüzdeki günlerde siyasi ayağı da devreye girecektir .Esas bombalar o zaman patlayacaktır. Asıl sürprizler o zaman olacaktır. Şu günlerde herkes devletin misafiri olabilir” ifadeleriyle sonlandırdı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.