22 Mart 2019 Cuma 03:30

ANASAYFA l Ayaz’dan sıcak ve samimi sohbet

23.10.2018 Salı - 16:24

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ‘Hoş Geldin Komşum’ projesi kapsamında komşularıyla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Kentlilik ve komşuluk bağları bilinci içerisinde birlik ve beraberlik ilişkilerinin daha da güçlenmesini hedefleyen Başkan Ayaz, vatandaşlarla bir araya gelerek Başiskeleli komşularının istek ve taleplerini kendilerinden dinliyor, yapılan ve yapılacak hizmetleri anlatıyor.

Başiskele’de vatandaşların talepleri doğrultusunda hizmetler büyük bir titizlikle yürütülürken Başkan Ayaz da ayrım gözetmeksizin 7 Yıldızlı Kent Başiskele’yi tercih eden yeni komşularının daveti üzerine evlerine ve sitelerine konuk oluyor, sıcak ve samimi bir ortamda ilçe hakkında istişarelerde bulunuyor.

“Hoş Geldin Komşum” ziyaretlerin birini Fatih Mahallesi Aura Park Evleri Sitesi’nde oturan komşularının daveti üzerine gerçekleştiren Başkan Hüseyin Ayaz, daha sonra Altınkent Mahallesi’nde ikamet eden Aysu İncesu ve Merve Kıyga’nın evlerini ziyaret ederek komşularıyla sıcak ve samimi ortamda sohbet etme imkânı buldu.

Başkan Ayaz, yaptığı açıklamada, “Yaptığımız çalışmaları 7 Yıldızlı Kentimize yakışır bir şekilde sürdürüyoruz. Halkımıza hizmet etme noktasında zamanla yarışarak, gücümüzü maksimum seviyede kullanıp, sizlerin memnuniyetini kazanmak için gayret gösteriyoruz, aşk ile çalışıyoruz.” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi