19 Ekim 2019 Cumartesi 18:32

ANASAYFA l AYAZ, ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE YATIRIM YAPIYORUZ

12.06.2017 Pazartesi - 12:14

 

Birbirinden donanımlı spor kompleksleri, gençlik merkezleri, halı sahalar, kapalı spor salonları, basketbol, futbol sahalarını Başiskele gençlerinin hizmetine sunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz gençlere yönelik çalışmalarına yoğun bir mesai harcıyor. Kocaeli’nin en hızlı gelişen ilçesi Başiskele’de iki haftada iki gençlik merkezinin açılışı yapıldı

Toplumun önemli bir kesimini oluşturan Büyük Türkiye’nin Güçlü Gençleri Başiskele’de çok şanslı. Gençlerin boş vakitlerini sağlıklı bir şekilde geçirmelerine olanak sağlayacak gençlik merkezleri ve spor tesislerinin sayısını arttıran Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Başiskele Gençlerine iki haftada 2 Gençlik merkezi ve Spor tesisi kazandırdı. Gençlerin kendilerini geliştirebilecekleri, spor yapabilecekleri keyifli ve gönüllerince kullanabilecekleri tesislerden biri olan Diriliş Fetih Gençlik ve Spor Merkezi geçtiğimiz hafta Mehmetağa Mahallesi’nde hizmete açılmıştı.

MUHTAR AKTEPE: “GENÇLİĞE VE GELECEĞE ÖNEM VEREN BAŞKAN AYAZ’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bir hafta aradan sonra yeni bir Gençlik ve Spor Merkezi açılışı da Vezirçiftliği Mahallesi Vezir Caddesi’nde gerçekleşti. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan açılış programında konuşan Vezirçiftliği Mahalle Muhtarı Bahattin Aktepe gençliğin ve geleceğin kenti Başiskelemiz de Vezirçiftliği Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezimizden sonra gençlerin daha zinde olmalarına olanak sağlayacak bu tesisimizi kazandırdığı için mahallem adına Başkanımız Hüseyin Ayaz’a teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKAN AYAZ: “BÜYÜK TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ GENÇLERİNE YATIRIMA DEVAM”

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ise konuşmasında“ Başiskele’nin geleceğine yatırım yapıyoruz, Daha önce hoş olmayan bir kahve görünümündeki binayı sizlere yakışır, harika bir yer haline getirdik. Meclis Üyelerimiz, Muhtarlarımızla birlikte azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Bulunduğumuz mahallede toplumun menfaatine olan birçok çalışmayı gerçekleştirdik. Çoğu şehir merkezlerinde bile yapılmayan çalışmalardan biri olan Elektrik hatlarını yeraltına alma çalışmasını burada gerçekleştirdik. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda okumalarına olanak sağlamak için kamulaştırmalar yaparak okul kazandırdık. Yaptığımız her şeyi planlayarak yapıyoruz. Bu güne kadar yaptığımız hizmetler yarınki hizmetlerin garantisidir. Bu gençlik ve spor merkezimizde de profesyonel eğitmenler ve diyetisyenimiz olacak. Merkezimizde ayrıca yetişkinlerimiz için ayrı bir lokal bulunuyor. Buradan da mahallemizin sakinleri yararlanacak. Yarınlarımızın garantisi olan Büyük Türkiye’nin Güçlü Gençliğini inşa etmek için yola çıktığımız bu süreçte mili ve manevi değerlerimize sahip çıkan bu gençlik merkezlerimize sizleri bekliyoruz.” dedi.

Başkan Ayaz ayrıca bu salona gelen kayıtlı gençlerin belediyenin kültürel etkinliklerine ve gezilerine ücretsiz katılabileceklerini söyledi.

Açılış sonrasında mahalle halkı ile birlikte oruçlar açılarak hep birlikte iftar yapıldı.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.