23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:53

ANASAYFA l Ayaz: Halkımızla gönül bağı kuruyoruz

18.11.2017 Cumartesi - 8:44

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İzmit’in mahallelerini arşınlıyor. Başkan Ayaz vatandaşlarla buluşmalarında, “Halkımızla gönül bağı kuruyoruz” dedi.

Göreve gelmesinden bu yana makamda değil, sahada başkanlık anlayışıyla saha çalışmalarına hızla devam eden AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, her akşam bir mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor. Teşkilat mensuplarının ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mahalle buluşmalarında, vatandaşların talepleri de dinleniyor. Düzenlenen mahalle buluşmalarına, Başkan Ayaz’ın yanı sıra İlçe Kadın Kolları Başkan Adayı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, İlçe yöneticileri, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda parti mensubu katılıyor.

‘LİDERİMİZİN ÇİZGİSİNDEYİZ’

Kadıköy, Erenler, Gültepe, Saraybahçe ve Zabıtan Mahallelerinde teşkilatla bir araya gelen Ayaz, yaptığı açıklamasında, “Bir çok mahallemizde toplantımızı gerçekleştirdik. Her gittiğimiz mahallede teşkilat mensuplarımızla bir araya geliyoruz. Sadece seçimden seçime değil, her zaman vatandaşlarımızın arasında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Liderimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği çizgide vatandaşlarımızla gönül bağı kurarak yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.