23 Ekim 2019 Çarşamba 08:54

ANASAYFA l Antikkapı’nın amiral gemisi olacak; SEKA SAHİL restaurant açıldı

06.06.2016 Pazartesi - 12:26

optimized-f4dx

Antikkapı tarafından Sekapark içinde işletilecek olan Seka Sahil Restaurant, Başkan Karaosmanoğlu ve Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun da katıldığı törenle açıldı
EKONOMİK FİYATLAR

ESKİ Yağmur Restoran’un bulunduğu alanda hizmete giren Seka Sahil Restaurant, yaklaşık 1 milyon liralık yatırımla hayata geçirildi. 2 ay süren çalışma sonrasında muhteşem bir görünüme bürüne restoran, hizmete açıldı. Yaklaşık 300 kişi kapasiteye sahip olan restoran, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

YOĞUN KATILIM

AÇILIŞA; Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu dışında; AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Büyükşehir Beediye Başkanı Başkan Danışmanı Ömer Polat, KOGACE Başkanı Çetin Gürol ve çok sayıda davetli katıldı.

DEĞER KAZANACAK

ANTİKKAPI Genel Müdürü İslam Yücel ve işletme müdürü Senem Göktaş davetlileri kapıda karşılarken, güzel bir ev sahipliği örneği sergilediler. Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Bir kentin hizmet kurumları ne kadar kaliteli olursa o kentin değeri artar. Hizmet sektöründe memnuniyet, fiyat ve hijyen her şeyden önemli. Bunlara uymayanlar bu iş sürdürememiştir. Lokantacılık belediyecilerin işi değil. Ben inanıyorum burası her geçen gün değer kazanacaktır” dedi.

İFTAR MENÜSÜ

Antikkapı Genel Müdürü İslam Yücel de en uygun fiyatlarla hizmet vereceklerinin altını çizerek, “Amacımız güzel hizmeti uygun fiyatlarla vatandaşlarımıza sunmak” ifadelerini kullandı. İftara özel menülerin de yer aldığı Seka Sahil Restaurant’ta; Beyaz etki menü 25, kırmızı etli menü ise 35 lira olarak belirlendi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.