19 Ekim 2019 Cumartesi 13:26

ANASAYFA l ALTIN ÇOCUKLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

07.06.2017 Çarşamba - 13:31

26 bin 125’i Kocaeli’de olmak üzere TEOG-2 sınavına giren 1 milyon 185 bin öğrenci arasında 120 sorunun 120’sini yaparak Türkiye Birincisi olan 365 öğrenciye altın ödülleri verildi

 İlimizde eğitimde tüm zamanların rekorunu kıran öğrenciler Sabancı Kültür Merkezinde Vali Hasan Basri Güzeloğlu tarafından ödüllendirildi. Ödül törenine Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karosmanoğlu,  İl Milli Eğitimi Müdürü Fehmi Rasim Çelik, KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü, GTÜ Rektörü Haluk Görgün, ilçe kaymakamları, Türkiye birincisi öğrenciler ile velileri, ilçe belediye başkanları ve milli eğitim ilçe müdürleri katılım gösterdi. Şampiyon öğrencilere yarın altın hediye edildi. Ödüllere Büyükşehir Belediyesi sponsor oldu. Programa yoğun katılım gerçekleşirken salon adeta doldu taştı.

ÇELİK TEŞEKKÜR ETTİ

Ödül töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, “Biz göreve başladığımız zaman bir sloganımız vardı. En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır. Bu sloganla azmettik, çalıştık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Eğitim meselesini halledememiş bir toplumun diğer meselelerini halletmesi çok zordur. İlimizde 1292 kurumda 22 bin 500’e yakın öğretmenimiz,  368 bin öğrenciye hizmet vermekteyiz” dedi.

 

“3 YILDA 633 MİLYON TL YATIRIM”

Yatırımlar hakkında da açıklamalarda bulunan Çelik, “3 yılda 633 Milyon TL yatırım yaptık. 2019 hedeflerine doğru tekli eğitime geçme konusunda son sürat çalışmaktayız. Kocaeli Üniversitesiyle ilgili bir ODAK projemiz var. 2014 yılında başladık ve bir hedef belirledik. Kocaeli üniversitemizin büyük katkısı oldu. Anketler düzenlendi, velilerimize kadar ulaşıldı. 35 binin üzerinde anket çalışması yapıldı. Nasıl bir eğitim verilmesi konusunda büyük bir çaba sar edildi. Kütüphane sayısı, fen laboratuarları, resim odası, müzik odası, engelli uygunluğu, revir gibi konuların fiziki alt yapısı konusunda yüzde 95’lere varan çalışmalara imza attık” diye konuştu.

“AŞKLA ÇALIŞIYORUZ”

Branş öğretmenlerimizin tamamı eğitimden geçecek” diyen İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, “ Hizmet içi eğitim işbirliği protokolü kapsamında çalışmalarımız sürüyor. Yönetici formasyon eğitimleri yaptık. Okul öncesi okullaşma oranlarında yüzde 89’lardayız. Türkiye ortalaması yüzde 70’lerde. 62. sıradaydık şu anda birinci sıradayız. Kocaeli Büyükşehir kapsamında okul öncesi eğitimde pilot il seçildi. 5 yaş grubunda önümüzdeki yıl zorunlu eğitime başlayacağız. İşte bunları yaptık ondan sonra başarı gelmeye başladı. Daha istediğimiz noktada değiliz, daha iyi olacağız” şeklinde konuştu.

Kocaeli’nin TEOG sınavlarında eskiden Türkiye ortalamasının altında olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, “ Türkiye ortalamasının 3 puan altındaydık. Şu anda geldiğimiz nokta belli. Aşkla çalışan dünyayı taşır, aşksız çalışan ceset taşır. Biz aşkla çalışıyoruz” dedi.

“ÇOCUKLAR SOSYAL HAYATTA VAR OLSUN”

Çelik’in ardından söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Annelerin babaların en büyük kazancı hayırlı evlat sahibi olmaktır. Tebrik ediyoruz herkesi, başta anne babaları ve diğer tüm kurumlarımızı. Çocuklarımız bütün değerlere sahip olarak yetişmesi lazım. Dost, arkadaş, büyüğünü bilen güzel insan olarak yetiştirmek görevimiz var. Bazı çocukları yarış atı gibi yarıştıran anne babalar var. 1 puan fazla alacak diye çocuk hayattan kopmamalı. Çevreyi, geleneğini bilen çocuklar olmalı. Misafir gelse hoş geldin demiyor çocuk. Öyle büyüyor. Çocuklarımız sosyal hayatta var olsun” dedi.

 

“ANNE BAŞ ÖĞRETMENDİR”

“Asıl olan bu ahlak eğitimidir” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bilgiyi nasıl olsa alır ama güzel şeyleri biz .Anne bana göre baş öğretmendir. Eğitim bir bütün. Aileyle birlikte eğitim olmalı. Çocuğun hayatında boşluk bırakmamak lazım. Bu olursa kısa sürede istediğimiz seviyeyi yakalarız. Biz eğitime son derece önem veriyoruz. Güzel çocuklarımızı tebrik ediyorum. Bütün çocuklarımıza hayat boyu başarılar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

“GELİŞİM NİTELİKLİ BİREYLERLE OLUR”

Karaosmanoğlu’nun ardından konuşan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Ülkemizin aydınlık yarınlarının güvencesi sevgili öğrenciler hoş geldiniz. Bugün çok güzel ve özel bir gün ülkemiz için. Yaklaşık 3 yıldır adım adım, çalıştığımız ve amaçladığımız bir sonuca ulaştığımız gündür bugün. Çocuklarımız ülkenin ve bizlerin geleceği olan değerlerdir. Bir ülkenin gelişmesi eğitilmiş, nitelikli bireylerle olur. Bu zenginliği geliştirecek gençler ve yetişmiş bireylerle ülkeler zenginleşir. Hayatın her alanında olan ve değer katan, yerelden evrensele ulaşan, bilgi çağında bilgiyi üreten, akıllı ürünlerin yazılımlarını yazan ve teknolojisini geliştiren bireyler olarak çocuklarımızı yetiştirmeliyiz. Bu doğrultuda Kocaeli’nin ülkenin gelişmesine verdiği katkıyla örnek bir kent olma iddiasını paylaştık” diye konuştu.

BAŞARI SÜREKLİ OLMALIDIR

“Üç yıllık çalışmamızı üç kelimeye indirgersek, inandık, çalıştık ve başardık” diyen Vali Güzeloğlu, “Kocaeli’nin sahip olduğu potansiyellerin sonuca dönüşmesidir bu başarı. Üç temel hedefimiz vardı. Birincisi başarı sürekli ve sürdürülebilir olmalıdır. Başarı bir anlık değildir, sürekli artan bir ivmeyle devam eder. 2014’ten beri Kocaeli yükselen bir ivmeyi yakaladı. İkincisi başarının ilin geneline yayılmasıydı. Tüm ilçeler başarının paydaşı olacak dedik. 12 ilçemizin hepsinde başarı paylaşılıyor. Kocaeli’nin altın çocukları 12 ilçenin hepsinden geldi. En büyük mutluluklarımdan biri bu oldu. Üçüncüsü Milli eğitimde özel okulların değil devlet okullarının tüm okullarıyla birlikte başarılı olmasıydı. Kandıra’nın Safalı köyü ortaokuluna kadar şampiyonlarımız çıktı” ifadelerini kullandı.

 

“DÜŞLERİMİZ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ”

Vali Güzeloğlu, “Kocaeli sadece sınav başarısıyla değil, sosyal kültürel, sanat ve spor alanında da Türkiye’nin en önde ve en güçlü büyükşehiri. Geçtiğimiz gün dünyada ödül kazanmış gençlerimizi ödüllendirdik. Sizler bu ülkenin gücüsünüz. Örnek bir birey kimliğinizden ötürü siz öğrencilerimi içtenlikle kutluyorum. Sizleri yetiştiren anne babaları, dedeleri tebrik ediyorum. Eli öpülesi tüm öğretmen kardeşlerimi ve okul müdürlerimizi tebrik ediyorum. Bugün gerçekten çok mutluyum. Düşlerimiz gerçeğe dönüştü. Her bir gencimizin yolu ve bahtı açık olsun” diyerek sözlerini sonlandırdı.

KOCAELİ’NİN ALTIN ÇOCUKLARI

TEOG-1 ve TEOG-2’de 26 bin 125’i Kocaeli’de olmak üzere Türkiye genelinde 1 milyon 385 ortaokul 8.sınıf öğrencisi sınava girmişti. Kocaeli’de TEOG-1’de 25 olan şampiyon sayısı, TEOG-2’de 270’i devlet, 95’i özel okullarda olmak üzere toplam 365’e yükseldi.  15 öğrenci ise hem TEOG-1 hem TEOG-2’de tüm soruları yaparak “şampiyonlar şampiyonu” oldu.

TEOG-1 VE TEOG-2 ŞAMPİYONLARI

1)Tunahan Yılmaz (İzmit Yahya Kaptan), 2)Yağmur Oğuz (İzmit Özel Atafen), 3) Ayşe Azra Artur (İzmit Özel Atafen), 4) Batuhan Sarıdere (İzmit Özel Bilgi Küpü), 5) İrem Dülek (İzmit Final) 6) Zehra Nil Sarışık (Başiskele Özel Bilgili Kültür), 7)Tuana Ayşe Erol (Gölcük Uğur Mumcu), 8) Kübra Yıldız (Gölcük Uğur Mumcu), 9) Yiğit Çamur (Gölcük KSO Dumlupınar), 10) Zeynep Demirel (Başiskele Özel TED), 11) Pınar Balcı (Derince Şükrü Aracı), 12) Ahmet Hasan Okumuş (Derince Alparslan), 13) Kerem Bayhan (Kartepe Özel Bahçeşehir), 14) Mustafa Öztürk (Darıca Zeki Gezer), 15) Gökhan Gülçakır (Gebze Koç).

ŞAMPİYONLARIN İLÇELERE GÖRE DAĞILIMI

2017 TEOG-1’de şampiyon sayısı 25 iken TEOG-2’de 270’i devlet, 95’i özel okullarda olmak üzere toplam 365 öğrenci birinci oldu. Şampiyonların ilçelere göre dağılımları: İzmit 89, Gebze 53, Gölcük 39, Derince 37, Başiskele 37, Körfez 35, Darıca 28, Kartepe 24, Karamürsel 14, Çayırova 7, Kandıra 2, Dilovası 0 şeklinde gerçekleşti.

REKOR, DERİNCE ALPARSLAN’DA

19’u özel olmak üzere 293 ortaokulda ilk 10’a giren okullar ve şampiyon öğrencilerin sayısı: Derince Alparslan Ortaokulu 16, Gölcük Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu 14, Kartepe Özel Bahçeşehir Ortaokulu 13, Körfez Özel Körfezim Ortaokulu 11, İzmit Özel Seymen Ortaokulu 11, İzmit Yahya Kaptan Ortaokulu, İzmit Özel Atafen Ortaokulu 9, Gebze Mustafa Üstündağ Ortaokulu 9, Başiskele Özel Nadide Ortaokulu 9, İzmit Edebali Ortaokulu 8.

 

TEOG-2 TÜRKİYE BİRİNCİLERİ

 

1

AHMET HASAN OKUMUŞ

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

2

AYŞE AZRA AYTUR

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

3

BATUHAN SARIDEDE

İZMİT

ÖZEL BİLGİ KÜPÜ ORTAOKULU

 

4

GÖKHAN GÜLÇAKIR

GEBZE

KOÇ ORTAOKULU

 

5

İREM DÜLEK

İZMİT

ÖZEL FİNAL ORTAOKULU

 

6

KEREM BAYHAN

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

7

KÜBRA YILDIZ

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

8

MUSTAFA ÖZTÜRK

DARICA

DARICA ZEKİ GEZER ORTAOKULU

 

9

PINAR BALCI

DERİNCE

ŞÜKRÜ ARACI ORTAOKULU

 

10

TUANA AYŞE EROL

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

11

TUNAHAN YILMAZ

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

12

YAĞMUR OĞUZ

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

13

YİĞİT ÇAMUR

GÖLCÜK

KOCAELİ SANAYİ ODASI DUMLUPINAR ORTAOKULU

 

14

ZEHRA NİL SARIŞIK

BAŞİSKELE

ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR ORTAOKULU

 

15

ZEYNEP DEMİREL

BAŞİSKELE

TED KOCAELİ ÖZEL ORTAOKULU

 

16

ABDÜLHAMİD BELEN

BAŞİSKELE

ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR ORTAOKULU

 

17

AFRANUR KARAMAN

KÖRFEZ

İGSAŞ ORTAOKULU

 

18

AHMET AKAY

İZMİT

ATATÜRK ORTAOKULU

 

19

AHMET ALTINBAŞ

KARAMÜRSEL

KARAMÜRSEL İMAM HATİP ORTAOKULU

 

20

AHMET BAKİ KUZU

GEBZE

DUMLUPINAR İMAM HATİP ORTAOKULU

 

21

AHMET DAMAR

DARICA

DARICA İMAM HATİP ORTAOKULU

 

22

AHMET EMİN DÜLGER

KÖRFEZ

İGSAŞ ORTAOKULU

 

23

AHMET KARAKILIÇ

GEBZE

GEBZE MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

24

AHMET YAĞIZHAN ÇUHADAR

KÖRFEZ

İLİMTEPE ORTAOKULU

 

25

AHMET YUSUF KAYA

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

26

ALEYNA BAYRAK

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE ATATÜRK ORTAOKULU

 

27

ALEYNA NUR YILDIZ

GEBZE

OSMANGAZİ ORTAOKULU

 

28

ALİ ALPER AKSOY

DERİNCE

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU

 

29

ALİ EKİN BOZAY

KÖRFEZ

PETKİM ORTAOKULU

 

30

ALPER MURTEZAOĞLU

GEBZE

GEBZE EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

 

31

ALPER YEŞİLTAŞ

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

32

ALPEREN ŞAHİN

KARTEPE

ÖZEL KALE ORTAOKULU

 

33

ANISU HİÇYILMAZ

İZMİT

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

 

34

ASLI ERGİN

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

35

ASLI NİGAR KURBAN

GEBZE

ÖZEL GEBZE HİSAR ORTAOKULU

 

36

ASLIHAN GÜN

DARICA

ÖZEL İLİM ORTAOKULU

 

37

ASUDE ARSLAN

BAŞİSKELE

ÖZEL YEDİİKLİM ORTAOKULU

 

38

AYBERK DENLİ

İZMİT

28 HAZİRAN ORTAOKULU

 

39

AYÇA YILDIRIM

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

40

AYSU BULUT

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

41

AYSUN AKGÜN

GÖLCÜK

HALIDERE ORTAOKULU

 

42

AYSUN İPŞİR

KÖRFEZ

HEREKE KIŞLADÜZÜ ORTAOKULU

 

43

AYŞE NUR ÇAKAL

İZMİT

İZMİT EVLİYA ÇELEBİ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

44

AYŞE SUDE KÜÇÜK

ÇAYIROVA

ÖZEL ÇAYIROVA AÇI ORTAOKULU

 

45

AYŞENUR AKDEMİR

KÖRFEZ

PETKİM ORTAOKULU

 

46

AYŞENUR AYDEMİR

GEBZE

ÖZEL GEBZE HİSAR ORTAOKULU

 

47

BAHA SEMİH DEMİRER

KARAMÜRSEL

ATATÜRK ORTAOKULU

 

48

BAHAR YARUKLUK

KARTEPE

17 AĞUSTOS ORTAOKULU

 

49

BARIŞ SAKA

BAŞİSKELE

TED KOCAELİ ÖZEL ORTAOKULU

 

50

BARKIN AKKOL

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

51

BATURAY YAŞAR

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

52

BEGÜM İŞÇİ

İZMİT

ÖZEL BİLGİ KÜPÜ ORTAOKULU

 

53

BELİZ BERFİN ÖZALP

DARICA

ÖZEL SEYMEN DARICA ORTAOKULU

 

54

BERKAN DUMAN

GEBZE

YUNUS EMRE ORTAOKULU

 

55

BERKAN VURAL

KANDIRA

SAFALI ORTAOKULU

 

56

BERKE VELİ SARI

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

57

BERNA UÇAN

GEBZE

OSMANGAZİ ORTAOKULU

 

58

BERRA BİLGİLİ

İZMİT

ATATÜRK ORTAOKULU

 

59

BERRA NUR TERKİR

KANDIRA

KANDIRA İMAM HATİP ORTAOKULU

 

60

BETÜL ALKAN

İZMİT

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

 

61

BETÜL SENA KIRVAL

KARTEPE

ÖZEL KALE ORTAOKULU

 

62

BETÜL TEDİK

GÖLCÜK

GÖLCÜK MECİT KAVAN İMAM HATİP ORTAOKULU

 

63

BEYZA DÜRGEL

BAŞİSKELE

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM ORTAOKULU

 

64

BEYZA ÖZTÜRK

ÇAYIROVA

ÖZEL İSABET ORTAOKULU

 

65

BİLGE DERE

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

66

BUĞRA KAĞAN DUMAN

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

67

BUĞRA MUHÇİ

DARICA

ÖZEL İLİM ORTAOKULU

 

68

BURAK ALPER AFRASYAP

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

69

BURAK ÇINAR

DARICA

DARICA DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

 

70

BURAK EMİR ZENGİN

DARICA

ÖZEL DARICA ÇÖZÜM ORTAOKULU

 

71

BURAK EMRE KALTAR

KÖRFEZ

KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

72

BURAK ER

İZMİT

ŞEHİT SELÇUK GÖKDAĞ ORTAOKULU

 

73

BURAK GÜLER

GÖLCÜK

KOCATEPE ORTAOKULU

 

74

BURAK MELİH ARDAHANLI

BAŞİSKELE

YUVACIK AYDINKENT ORTAOKULU

 

75

BURCU ASLAN

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

76

BUSE KURT

ÇAYIROVA

MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

77

BÜŞRA ÇOŞKUN

KARTEPE

DÜRDANE ÖZDİLEK ORTAOKULU

 

78

CAHİDE SİNEM GÜLFİDAN

İZMİT

İZMİT EVLİYA ÇELEBİ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

79

CEMRE NUR AYDIN

GÖLCÜK

KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU ORTAOKULU

 

80

CEMRE YAŞAR

İZMİT

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

 

81

CEREN ÇETİNKAYA

DARICA

DARICA ZEKİ GEZER ORTAOKULU

 

82

CEREN NİSA OĞRAŞ

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE ATATÜRK ORTAOKULU

 

83

CEREN ÖZALAN

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

84

CEREN TANIL

DERİNCE

SIRRIPAŞA ORTAOKULU

 

85

CEYDA GENÇ

BAŞİSKELE

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM ORTAOKULU

 

86

CEYDA TOKER

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

87

ÇAĞAN ŞENTÜRK

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

88

DAMLANUR KAYA

KÖRFEZ

İGSAŞ ORTAOKULU

 

89

DENİZ ÖZCAN

GEBZE

İNÖNÜ ORTAOKULU

 

90

DİDEM SARIKAYA

BAŞİSKELE

BAŞİSKELE KARTONSAN ORTAOKULU

 

91

DİLA AKSU

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

92

DİLARA ÇOBAN

İZMİT

ÖZEL KOCAELİ GÜNEŞ ORTAOKULU

 

93

DİLARA TOPRAK

ÇAYIROVA

ÇAYIROVA REYSAŞ LOJİSTİK ORTAOKULU

 

94

DOĞA SAYDANOĞLU

İZMİT

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

 

95

DOĞA SIĞINDI

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

96

DOĞAN ŞENGÜL

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

97

DORUKHAN TOPSAKAL

GÖLCÜK

KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU ORTAOKULU

 

98

DURU BARBAK

İZMİT

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

 

99

DUYGU HATİCE AKGÜNDÜZ

GEBZE

İNÖNÜ ORTAOKULU

 

100

DUYGU ÖNER

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

101

DUYGU YILDIRIM

KÖRFEZ

ÇELİK SANAYİ ORTAOKULU

 

102

EBRAR ATALAY

GEBZE

GEBZE MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

103

EBRAR ÖZKAN

DARICA

DARICA İMAM HATİP ORTAOKULU

 

104

EBRAR UCA

GEBZE

YUNUS EMRE ORTAOKULU

 

105

ECE IŞILSU SAY

İZMİT

ÖZEL BİLGİ KÜPÜ ORTAOKULU

 

106

ECE ÖZÇAKIR

GÖLCÜK

KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU ORTAOKULU

 

107

ECE ŞAHİN

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

108

ECE ŞENOL

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

109

ECEM AKDERELİ

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

110

ECEM ÇEPOĞLU

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

111

EDA ENGİN

KARAMÜRSEL

NAZMİ OĞUZ ORTAOKULU

 

112

EDİZ TÜRKCAN

GEBZE

50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU

 

113

EFE OKAY

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

114

EGE ARABACIOĞLU

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

115

EGEMEN TÜRKER

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

116

EKREM AYYILDIZ

BAŞİSKELE

MİSAK-I MİLLİ ORTAOKULU

 

117

ELANUR ARSLAN

KARTEPE

DÜRDANE ÖZDİLEK ORTAOKULU

 

118

ELİF AKTAŞ

GEBZE

50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU

 

119

ELİF BAŞARAN

DARICA

ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

 

120

ELİF BEYZA BEYAZ

KÖRFEZ

PETKİM ORTAOKULU

 

121

ELİF KAYA

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

122

ELİF TOPAL

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

123

ELİF YAZICI

İZMİT

KILIÇARSLAN ORTAOKULU

 

124

ELİSA BERRA SANDIKÇI

GÖLCÜK

GÖLCÜK MECİT KAVAN İMAM HATİP ORTAOKULU

 

125

EMİN KARTAL

KÖRFEZ

İGSAŞ ORTAOKULU

 

126

EMİNE AYAR

GEBZE

GEBZE MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

127

EMİNE İREM YILMAZ

GEBZE

ÖZEL GEBZE HİSAR ORTAOKULU

 

128

EMİRHAN ÖGCEM

İZMİT

NUH ÇİMENTO İMAM HATİP ORTAOKULU

 

129

EMRE KAYA

KARAMÜRSEL

4 TEMMUZ ŞEHİT HÜSEYİN GÜLDAL ORTAOKULU

 

130

EMRE TOLGA KAPTAN

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE ATATÜRK ORTAOKULU

 

131

EMRULLAH YİĞİT

GÖLCÜK

KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU ORTAOKULU

 

132

ENES BAKİ İŞBARALI

DARICA

ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

 

133

ENES ORUÇ

KARAMÜRSEL

ATATÜRK ORTAOKULU

 

134

ENES SOYSAL

KÖRFEZ

PETKİM ORTAOKULU

 

135

ENES YAVŞAN

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

136

ERALP GÜMÜŞ

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

137

EREN EFE ORHAN

DERİNCE

YUNUS EMRE ORTAOKULU

 

138

EREN ERDOĞAN

ÇAYIROVA

24 KASIM ORTAOKULU

 

139

ESLEM KANPARA

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

140

ESMA DEMİRCİ

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

141

ESMA ECEM AKÇAY

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

142

ESRA BALTAŞ

İZMİT

29 EKİM ORTAOKULU

 

143

EYLÜL CANSU DURAK

KÖRFEZ

SEKA ÇOCUK DOSTLARI ORTAOKULU

 

144

EZGİSU ULUSAN

İZMİT

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

 

145

FATMA GÜL BÜLBÜL

GEBZE

ÖZEL GEBZE HİSAR ORTAOKULU

 

146

FATMA İREM AKIN

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

147

FATMANUR CAŞTUR

DARICA

DARICA İMAM HATİP ORTAOKULU

 

148

FEYZA ZORAL

İZMİT

KILIÇARSLAN ORTAOKULU

 

149

FIRAT CAN MİTİNGOĞULLARI

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

150

FURKAN CAN AŞOĞLU

GÖLCÜK

KOCATEPE ORTAOKULU

 

151

FURKAN CÜNEYT SOY

KÖRFEZ

ATATÜRK ORTAOKULU

 

152

FURKAN ÖZTÜRK

İZMİT

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

 

153

FURKAN YILMAZ

GÖLCÜK

GÖLCÜK ORTAOKULU

 

154

GAMZE BURCU ÖZER

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

155

GİZEM GÜL ÇİNÇİ

DARICA

DARICA ORTAOKULU

 

156

GÖKÇEN HÜMEYRA YELER

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

157

GÖKHAN DAĞ

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

158

GÖKHAN ŞAHİN

GÖLCÜK

İHSANİYE YAZLIK ICS-OPEL ULUSLARARASI DOSTLUK ORTA…

 

159

GÖRKEM MÜFTÜOĞLU

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

160

GÜLNUR BENGÜ YAMAN

DERİNCE

ÇENESUYU ORTAOKULU

 

161

GÜLSÜM AY

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

162

HAKAN MERİH DAL

GÖLCÜK

KOCAELİ SANAYİ ODASI DUMLUPINAR ORTAOKULU

 

163

HAYRUNNİSA TÜRAL

KÖRFEZ

KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

164

HİLAL PİR

İZMİT

FORD OTOSAN ORTAOKULU

 

165

HUZEYFE ÖMER OKUYUCU

GEBZE

50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU

 

166

HÜRREM ÖMÜR

GEBZE

50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU

 

167

HÜSEYİN BERKAY SARICI

KÖRFEZ

İGSAŞ ORTAOKULU

 

168

IŞIL EFE

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

169

IŞINSU TAŞDEMİR

İZMİT

ÖZEL KOCAELİ DOĞA ORTAOKULU

 

170

İCLAL TURAN

İZMİT

50. YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

 

171

İPEK GÖKDERE

İZMİT

MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU

 

172

İPEK SEMRA SÜTHAN

GEBZE

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

 

173

İREM ÇİĞNİTAŞ

DARICA

DARICA RESSAM OSMAN HAMDİ BEY ORTAOKULU

 

174

İREM DAĞDEVİREN

DARICA

DARICA DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

 

175

İREM DEMİREL

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

176

İREM DOĞRU

DERİNCE

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU

 

177

İREM ERDEMİR

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

178

İREM KAYA

GEBZE

OSMANGAZİ ORTAOKULU

 

179

İREM ŞEYDA BULUT

GEBZE

ÖZEL YENİ ATLAS ORTAOKULU

 

180

İREM TEKİR

ÇAYIROVA

İSTİKLAL ORTAOKULU

 

181

İREM YILMAZ

BAŞİSKELE

ÖZEL YEDİİKLİM ORTAOKULU

 

182

İSMAİL ARSLAN

BAŞİSKELE

BAŞİSKELE KARTONSAN ORTAOKULU

 

183

İSMAİL GÜLER

GEBZE

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

 

184

KAAN ÖZTORUN

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

185

KADİR ÇELİK

DARICA

DARICA RESSAM OSMAN HAMDİ BEY ORTAOKULU

 

186

KAĞAN KOÇMAN

KARTEPE

KARTEPE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

187

KAYRA MERT

DERİNCE

DERİNCE PAKMAYA ABİDİN PAK ORTAOKULU

 

188

KEMAL AYDIN

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

189

KEREM EFE

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

190

KUTER ALTUNDAĞ

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

191

KUTLU ÇAĞAN AKIN

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

192

KÜBRA AYDIN

GEBZE

KOÇ ORTAOKULU

 

193

MAHİR BERKE BAL

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

194

MAHMURE ELİFNUR GÜLYILDIZ

DERİNCE

ŞÜKRÜ ARACI ORTAOKULU

 

195

MAHMUT ESAD KEMİK

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

196

MEHMET BAHADIR DURSUN

GEBZE

ÖZEL YENİ ATLAS ORTAOKULU

 

197

MEHMET EFE USTA

BAŞİSKELE

ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR ORTAOKULU

 

198

MEHMET FATİH ÇİFTCİ

BAŞİSKELE

YEŞİLKENT ORTAOKULU

 

199

MEHMET GÜNEŞ

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

200

MEHMET KAAN AKTAŞ

İZMİT

NUH ÇİMENTO İMAM HATİP ORTAOKULU

 

201

MEHMET YİĞİT ERYARSOY

İZMİT

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. ORTAOKULU

 

202

MELİKE ASYA BAYINDIR

GEBZE

OSMANGAZİ ORTAOKULU

 

203

MELİKE YILMAZ

GEBZE

GEBZE MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

204

MERT KARA

GÖLCÜK

KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU ORTAOKULU

 

205

MERT UMUT

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

206

MERVE NUR KAR

GEBZE

YILDIRIM BEYAZIT ORTAOKULU

 

207

MERVE SUDE KILIÇ

DERİNCE

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU

 

208

MERYEM SEVİNÇ

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

209

MEVHİBE AYAR

GEBZE

DUMLUPINAR İMAM HATİP ORTAOKULU

 

210

MISRA APAYDIN

İZMİT

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL K.Y.Ö.D. ORTAOKULU

 

211

MİRAY ERENEL

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

212

MUHAMMED ALİ KÜLEKÇİ

İZMİT

TÜRK PİRELLİ ORTAOKULU

 

213

MUHAMMED DEMİR

GEBZE

ÖZEL GEBZE ORTAOKULU

 

214

MUHAMMED EMİR KESKİN

KARAMÜRSEL

NAZMİ OĞUZ ORTAOKULU

 

215

MUHAMMED EMİR TUNÇAY

KARAMÜRSEL

ATATÜRK ORTAOKULU

 

216

MUHAMMED EYÜP ŞENGÖZ

İZMİT

28 HAZİRAN ORTAOKULU

 

217

MUHAMMED KEMAL KÖSE

DERİNCE

BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU

 

218

MUHAMMEDALİ OMAÇ

KARAMÜRSEL

NAZMİ OĞUZ ORTAOKULU

 

219

MUHAMMET ENES CİMŞİT

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

220

MUHAMMET SALİH ÖZMEN

KÖRFEZ

İGSAŞ ORTAOKULU

 

221

MURAT AYDIN

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

222

MURATHAN ONAY

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

223

MUSTAFA ÖZGÜR SELÇUK

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

224

MUSTAFA UZUN

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

225

MÜSLÜM KEREM DANACI

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

226

NAZLICAN ALTUNTAŞ

İZMİT

NUH ÇİMENTO İMAM HATİP ORTAOKULU

 

227

NEFİSE BELİNAY TARAKCI

ÇAYIROVA

DEMİRSAÇ ORTAOKULU

 

228

NESLİHAN EBRAR OCAK

DERİNCE

MEVLANA İMAM HATİP ORTAOKULU

 

229

NEZİRCAN DEMİR

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

230

NİSA KUYTAK

İZMİT

HIZIR REİS ORTAOKULU

 

231

NİSA ÖZALAY

İZMİT

FORD OTOSAN ORTAOKULU

 

232

NİSANUR AYAN

GEBZE

GEBZE EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

 

233

NUR ÖZDEMİR

DARICA

DARICA DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

 

234

NURAN ÇENGEL

BAŞİSKELE

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM ORTAOKULU

 

235

NURGÜL DAĞ

GEBZE

GEBZE EMLAK KONUTLARI ORTAOKULU

 

236

NURHAYAT KAVŞUT

DERİNCE

FATİH ORTAOKULU

 

237

NURİN SAYAN

GEBZE

OSMANGAZİ ORTAOKULU

 

238

ONUR HÜRCAN ERTUFAN

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

239

ONUR KEREM YUMUŞAK

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

240

ONUR ONAT AKAGÜNDÜZ

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

241

ONUR ÖKTEN

DERİNCE

DERİNCE PİRİ REİS ORTAOKULU

 

242

OSMAN EMİR KEÇECİ

BAŞİSKELE

TED KOCAELİ ÖZEL ORTAOKULU

 

243

ÖMER BERA ÇELEBİ

İZMİT

29 EKİM ORTAOKULU

 

244

ÖMER FARUK DERİN

KARTEPE

EŞME ORTAOKULU

 

245

ÖMER KILIÇ

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

246

ÖMER MERT ŞENOĞLU

KARAMÜRSEL

4 TEMMUZ ŞEHİT HÜSEYİN GÜLDAL ORTAOKULU

 

247

ÖMER ÖZTÜRK

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

248

ÖMÜRCAN BALCI

DARICA

DARICA ORTAOKULU

 

249

ÖYKÜ ÖRGÜT

KÖRFEZ

PETKİM ORTAOKULU

 

250

ÖYKÜ TALİH

GÖLCÜK

KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU ORTAOKULU

 

251

ÖYKÜ YILDIRIM

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

252

ÖZGÜL ÖZER

KARAMÜRSEL

NAZMİ OĞUZ ORTAOKULU

 

253

ÖZLEM SEMİRE ÇUKUR

GEBZE

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

 

254

ÖZLEM YILDIRIM

BAŞİSKELE

BAŞİSKELE GÜBRETAŞ ORTAOKULU

 

255

ÖZNUR ALKIŞ

GEBZE

GEBZE ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU

 

256

RABİA DURAK

İZMİT

YARBAY REFİK CESUR ORTAOKULU

 

257

RANA PELİN ÇATAK

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

258

RANASUDE SUSOY

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

259

RECEP EMİN AYDOĞDU

GÖLCÜK

HALIDERE ORTAOKULU

 

260

RÜMEYSA BOSTAN

DARICA

DARICA İMAM HATİP ORTAOKULU

 

261

RÜMEYSA DOĞRUSOY

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

262

SABRİYE SEVİM MERTOĞLU

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

263

SAMED YAŞAR

GÖLCÜK

CAHİT KÜLEBİ ORTAOKULU

 

264

SANEM BABACAN

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

265

SELİN ECE PARMAKSIZOĞLU

BAŞİSKELE

TED KOCAELİ ÖZEL ORTAOKULU

 

266

SELİN KÖKEN

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

267

SELİN ÖZEN

İZMİT

29 EKİM ORTAOKULU

 

268

SELİN TEKE

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

269

SELİNAY YETİM

DERİNCE

ÇENESUYU ORTAOKULU

 

270

SELMA ELVERDİ

İZMİT

MİMAR SİNAN ORTAOKULU

 

271

SEMANUR DOĞANÇAY

KÖRFEZ

İGSAŞ ORTAOKULU

 

272

SEMİH ESİM

İZMİT

ATATÜRK ORTAOKULU

 

273

SENA BAHAR

GEBZE

GEBZE MUZAFFER ALTINTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU

 

274

SENA ÇELİK

GEBZE

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU

 

275

SENA GÜMÜŞ

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

276

SENA KALABALIK

GÖLCÜK

GÖLCÜK MECİT KAVAN İMAM HATİP ORTAOKULU

 

277

SENA KARAMEHMET

GÖLCÜK

KOCAELİ SANAYİ ODASI DUMLUPINAR ORTAOKULU

 

278

SERDAR BİÇİCİ

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

279

SERRA DEMİRCİ

DARICA

ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

 

280

SEVDE AYTAÇ

İZMİT

ŞEHİT SELÇUK GÖKDAĞ ORTAOKULU

 

281

SILA DOĞA GÜLTEKİN

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

282

SILA KAYA

DERİNCE

15. KOLORDU ORTAOKULU

 

283

SILA SOYARTİK

KÖRFEZ

PETKİM ORTAOKULU

 

284

SILA TAHTACI

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

285

SILA YERLİ

KÖRFEZ

İLİMTEPE ORTAOKULU

 

286

SİMAY TOKCAN

İZMİT

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

 

287

SUDE BAYRAM

KARAMÜRSEL

NAZMİ OĞUZ ORTAOKULU

 

288

SUDE GÜNEYTEPE

GÖLCÜK

KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU ORTAOKULU

 

289

SUDE NAZ AKYAYLA

İZMİT

FORD OTOSAN ORTAOKULU

 

290

SUDE NAZ DEMİRAY

İZMİT

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

 

291

SUDE NUR ŞEFLEK

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

292

SUDE TEMEL

DERİNCE

İSHAKCILAR ORTAOKULU

 

293

SUDE UYAR

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE ATATÜRK ORTAOKULU

 

294

SUDE ÜNAL

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

295

SUDE YAREN DOĞAN

BAŞİSKELE

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM ORTAOKULU

 

296

SUDENAZ TANTA

BAŞİSKELE

KARŞIYAKA BARBAROS ORTAOKULU

 

297

SUDENUR MERCAN

KÖRFEZ

ÇELİK SANAYİ ORTAOKULU

 

298

SUEDA IŞIK

İZMİT

İZMİT EVLİYA ÇELEBİ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

299

SÜLEYMAN RIDVAN TALYAK

DARICA

DARICA BAĞLARBAŞI ORTAOKULU

 

300

SÜMEYYE RÜMEYSA GÜNGÖR

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

301

SÜREYYA NUR KANYILMAZ

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

302

ŞEHRİBAN YÜKSELDİ

DARICA

BARIŞ ORTAOKULU

 

303

ŞERİFE SENA ARIKAN

DERİNCE

ŞÜKRÜ ARACI ORTAOKULU

 

304

ŞEVVAL AYDEMİR

GEBZE

50. YIL CHRYSLER ORTAOKULU

 

305

ŞEVVAL CANSU ÇİÇEK

İZMİT

ALİKAHYA FATİH ORTAOKULU

 

306

ŞEVVAL MİRAY PAŞAOĞLU

DERİNCE

ÇENESUYU ORTAOKULU

 

307

ŞEVVAL ÖZEREN

DERİNCE

ŞÜKRÜ ARACI ORTAOKULU

 

308

ŞEVVAL SAĞIR

KARAMÜRSEL

4 TEMMUZ ŞEHİT HÜSEYİN GÜLDAL ORTAOKULU

 

309

ŞEYDA ÇÖLMEKCİOĞLU

GEBZE

ÖZEL GEBZE ON ADIM EĞİTİM BİLİMLERİ ORTAOKULU

 

310

ŞEYMANUR ATAGÜR

DARICA

DARICA MEHMET AKİF ORTAOKULU

 

311

ŞİMAL ÖZDİNÇER

DARICA

ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

 

312

ŞÜHEDA SERİM

BAŞİSKELE

BAŞİSKELE KARTONSAN ORTAOKULU

 

313

TAHA ULUFER

BAŞİSKELE

ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR ORTAOKULU

 

314

TAYLAN GÜNGÖR

BAŞİSKELE

YUVACIK AYDINKENT ORTAOKULU

 

315

TUFAN ERTÜRK

GEBZE

YUNUS EMRE ORTAOKULU

 

316

TUGAY TALHA İÇEN

İZMİT

28 HAZİRAN ORTAOKULU

 

317

TUĞAÇ KARASU

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

318

TUĞÇE ÇAKIR

GEBZE

KOÇ ORTAOKULU

 

319

ULAŞ CAN BİLGİN

DERİNCE

ÇENESUYU ORTAOKULU

 

320

UMAY KOŞAL

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

321

UMUT BORAN AVŞAR

DARICA

DARICA SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

 

322

UMUT GÜLŞEN

KARAMÜRSEL

NAZMİ OĞUZ ORTAOKULU

 

323

UMUT NEFESOĞLU

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

324

UMUT ÖZGÜR ŞAHİN

GEBZE

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU

 

325

UMUT SERTAÇ ÇİFTÇİ

İZMİT

EDEBALİ ORTAOKULU

 

326

UMUTCAN ÖZDEMİR

DARICA

ÖZEL DARICA ÇÖZÜM ORTAOKULU

 

327

UTKU ALPTUĞ SOYDAN

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

328

VAHİT KÖROĞLU

GÖLCÜK

KOCATEPE ORTAOKULU

 

329

VEYSEL ADNAN GEZEGİN

İZMİT

ÖZEL KOCAELİ GÜNEŞ ORTAOKULU

 

330

YAĞIZ ALTINSOY

BAŞİSKELE

TED KOCAELİ ÖZEL ORTAOKULU

 

331

YAĞIZ KELEŞOĞLU

GEBZE

ÖZEL YENİ ATLAS ORTAOKULU

 

332

YAĞMUR YILDIRIM

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

333

YAREN İLKE PAŞALIOĞLU

İZMİT

ÖZEL ATAFEN ORTAOKULU

 

334

YAREN YAŞAR

DARICA

DARICA MEHMET AKİF ORTAOKULU

 

335

YASEMİN SILA HAZMAN

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

336

YASEMİN YILMAZ

KÖRFEZ

ULUĞBEY ORTAOKULU

 

337

YEKTA EREN HEZER

DARICA

ÖZEL BİLGE ORTAOKULU

 

338

YİĞİT ÜZÜLMEZ

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

339

YİĞİT YAMAK

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

340

YUNUS EMRE ASİT

KARTEPE

HALİSE TÜRKKAN ORTAOKULU

 

341

YUNUS EMRE KENDÜZ

GÖLCÜK

DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU ORTAOKULU

 

342

YUNUS ERDEM AKPINAR

İZMİT

EMEK DAYANIŞMASI ORTAOKULU

 

343

YUSUF BALCI

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

344

YUSUF BAŞAR KOYMATLI

DERİNCE

ÇENESUYU ORTAOKULU

 

345

YUSUF CEMAL KARATAŞ

BAŞİSKELE

YENİKÖY HAYAT ORTAOKULU

 

346

YUSUF SALİH GÖZCÜ

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

347

ZEHRA BOSTAN

İZMİT

HIZIR REİS ORTAOKULU

 

348

ZEHRA ŞAHİN

KARTEPE

RABAK ORTAOKULU

 

349

ZEMZEM TURANALP

GEBZE

OSMANGAZİ ORTAOKULU

 

350

ZEYNEP AYDIN

BAŞİSKELE

ÖZEL NADİDE ORTAOKULU

 

351

ZEYNEP AYDIN

İZMİT

NUH ÇİMENTO İMAM HATİP ORTAOKULU

 

352

ZEYNEP BEYZA OKCU

İZMİT

YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

353

ZEYNEP BİLGE ÖZÖN

İZMİT

ÖZEL SEYMEN ORTAOKULU

 

354

ZEYNEP ÇAVUŞLİ

İZMİT

ŞEHİT ÖĞRETMEN ERKAN AYDIN ORTAOKULU

 

355

ZEYNEP KARAER

KARAMÜRSEL

KARAMÜRSEL İMAM HATİP ORTAOKULU

 

356

ZEYNEP KOCAMAN

KARTEPE

DÜRDANE ÖZDİLEK ORTAOKULU

 

357

ZEYNEP KUL

KÖRFEZ

ÇELİK SANAYİ ORTAOKULU

 

358

ZEYNEP NURGÜL HALLAÇ

DERİNCE

ALPARSLAN ORTAOKULU

 

359

ZEYNEP RANA YAZAR

KÖRFEZ

ÖZEL KÖRFEZİM ORTAOKULU

 

360

ZEYNEP SELİM

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

361

ZEYNEP SERRA ÇELİK

BAŞİSKELE

ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR ORTAOKULU

 

362

ZEYNEP SUDE DEMİRTAY

KARTEPE

ÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

 

363

ZEYNEP TAŞ

KARTEPE

ALİ GÜNERİ ORTAOKULU

 

364

ZÜMRA KURT

BAŞİSKELE

ÖZEL BAŞİSKELE DOĞA BİLİM ORTAOKULU

 

365

ZÜMRA ŞEKERCİ

BAŞİSKELE

ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR ORTAOKULU

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.