22 Mart 2019 Cuma 03:23

ANASAYFA l Aksoy’a Kızılay Başkanından Ziyaret

22.10.2018 Pazartesi - 16:47

Türk Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Dr. Cengiz İpek, İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Nazif Aksoy’u ziyaret etti,yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Yardımcısı İbrahim Pay ile birlikte ilçe Sağlık Müdürü Aksoy’a konuk olan Türk Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek, 150. yılını idrak ettiğimiz Türk Kızılay’ın yurt içinin yanı sıra dünyanın dört bir yanında mazlumlara el uzatan önemli bir yardım kuruluşu olduğunu halkımızın da bu bilinçle maddi ve manevi yardımlarını esirgememesi gerektiğini söyledi. 
İpek, Kızılay´ın ülke genelinde başlattığı Endenozya’ya yardım kampanyası ile ilgili Aksoy’dan destek istedi.İpek sözlerinin devamında ”Bu acıya merhem olmak için herkesi gücü nispetinde bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz.Tüm GSM operatörleri üzerinden 2868’e “ENDONEZYA” yazıp mesaj (SMS) yollayarak da 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. “dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe Sağlık Müdürü Aksoy ise Türk Kızılayı’nın 150 yıllık geçmişi ile köklü bir kuruluş olduğunu ve Kızılay’ın toplumda çok büyük bir yerinin ve anlamının olduğunu ifade etti. 
Türk Kızılayı’nın gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yaptığı çalışma ve faaliyetlerle büyük bir takdir topladığını belirten Aksoy, Kızılay Şube Başkanı İpek ve beraberindekilere teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
 
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


istanbul escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi