21 Ekim 2019 Pazartesi 16:48

ANASAYFA l Akademi Liseliler gençlik kampında dinlendiler

25.08.2016 Perşembe - 11:28

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Gençlik Kampları, geçtiğimiz hafta Akademi Lise öğrencilerini ağırladı. Yoğun ders çalışma ve sınav temposunun ardından Yuvacık Aytepe mevkiinde, 1050 metre yükseklikte bulunan kampta gençler, şehrin gürültüsünden uzakta, doğada yaşamanın güzelliklerini tattılar. 
“GÜZEL BİR ORTAM VAR”

Akademi Lise’nin tüm etkinliklerinde faydalandıklarını söyleyen lise öğrencisi Betül Bayram; Boş zamanlarımızda gidip ders çalışabileceğimiz çok güzel bir ortamı var. Takıldığımız konuyu hocalarımızı soruyoruz. Ders çalışmanın haricinde arkadaşlarımızla vakit geçirip çeşitli aktiviteler yapma imkânı da buluyoruz. Akademi Lise’nin bize sunduğu imkânlardan birisi de gençlik kampları oluyor. Burada temiz hava ve doğa ile buluşuyoruz. Eğlenceli spor ve doğa etkinlikleri yapıyoruz ve doğada yaşamayı öğreniyoruz” şeklinde konuştu.

“DOĞAL GÜZELİKLERİN FARKINA VARDIK”

Akademi Lise’de çok faydalı ve güzel etkinlikler olduğunu söyleyen Yahya Kaptan Anadolu Lisesi öğrencisi Elvin Sena Kaya, dersler dışında farklı aktivitelerle de zaman geçirdiklerini belirtti. Büyükşehir Belediyesi’nin Gençlik Kampları ile ormanda temiz havanın ve doğanın farkına vardıklarını söyleyen Elvin Sena Kaya; “Burada internetten, teknolojiden uzak olduğumuz için doğal güzelliklerin farkına vardık. Kısa süreliğine de olsa temiz hava alıp zihnimizi dinlendiriyoruz. Bu doğal güzelliklerin içerisinde arkadaşlarımızla birlikte olmak da ayrı bir güzellik katıyor” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.