21 Ekim 2019 Pazartesi 16:53

ANASAYFA l AK Parti’den Yaşar’a ziyaret

24.08.2016 Çarşamba - 13:40

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Petrol-iş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar’ı Üsküdar’da bulunan Petrol-İş Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

 Altunizade İş Merkezi’nde bulunan Petrol-İş Genel Merkezi Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, çalışanların her zaman destekçileri olduklarının altını çizdi. Geçtiğimiz Eylül ayında Petrol-İş Genel Başkanlığına seçilen Ali Ufuk Yaşar’ı tebrik eden Ceyhan “İşçi ve çalışan kardeşlerimiz için daha iyi ne yapabiliriz konusunda istişare içinde olacağız ”dedi. 

DEMOKRASİNİN YANINDAYIZ 

Petrol-iş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yaşar, sendikaların önemini anlayan bir iktidardan ve temsilcilerini ağırlamaktan gurur duyduğunu ifade ederek “Sorunlarımızı çözümlerimizi birlikte konuşup halledeceğiz. Demokrasiye sahip çıktık, bundan sonra da demokrasinin yanında olacağız” dedi. 

AYGÜN DE KATILDI

Ziyarette AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ise 15 Temmuz’da demokrasi sahip çıkmalarına şahit olduklarını kaydetti. Aygün “Birlik ve beraberliğimizi herkese gösterdik. Bağlarımızı bundan sonra daha da güçlendireceğiz” şeklinde konuştu.Kaynak: AK Parti’den Yaşar’a ziyaret

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.