17 Ekim 2019 Perşembe 21:44

ANASAYFA l AK Parti İzmit’te İstişare kurulları gece gündüz çalışıyor

02.04.2017 Pazar - 10:22

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, istişare kurulu üyeleriyle bir araya gelerek mahallelerde yapılan çalışmaları değerlendirdi.

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı halk oylamasına sayılı günler kala temposunu yavaşlatmadan çalışmalarını sürdürüyor. SKM programları kapsamında, İzmit’te her bölgede düzenlenen programlarla anayasanın her bir maddesini, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni tüm detaylarıyla vatandaşlara anlatıyor. Tüm teşkilatın adeta seferber olduğu çalışmalarda partinin kuruluşundan bu yana görev yapan istişare kurulu üyeleri de gece gündüz demeden çalışmalara katkı sağlıyor.

 İSTİŞARE KURULLARI ÖNEMLİ AKTÖRLER

Bu kapsamda İlçe Başkanı Ali Korkmaz, çalışmaları değerlendirmek ve mahalle bazlı yapılacak olan seçim programlarını belirlemek üzere Tavşantepe, Yenişehir, Tepeköy, Yeşilova, Yenidoğan, Serdar, Sanayi, Körfez, Mehmet Ali Paşa mahalleleri istişare kurulu üyeleriyle bir araya geldi. AK Parti’nin kuruluşundan bu yana teşkilatın farklı kademelerinde görev yapan istişare kurulu üyeleriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Başkan Korkmaz, istişare kurulu üyelerinin çok önemli aktörler olduğunu ifade etti.  

 ‘SEVİNCİMİZİ BİRLİKTE PAYLAŞACAĞIZ’

İstişare kurulu üyeleriyle yapılan toplantılara Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz da katıldı. Yılmaz, “AK Parti bir vefa hareketidir. Bu istişarelerin çok büyük bir faydası var. Millet akın akın büyük bir coşkuyla sandığa giderek evet oyu kullanacak. Bizim de emeğimiz olsun diye hep birlikte çalışacağız. Hepimize görev düşüyor. Güzel bir sonuç aldıktan sonra sevincimizi paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

‘ÜLKEMİZİN ÖNÜNÜ AÇMAK İÇİN FIRSAT DOĞDU’

Korkmaz yaptığı açıklamalarda, “14 yıldır AK Parti’de çok önemli seçimleri birlikte yaşadık. Hepsinden de alnımızın akıyla çıktık. Bu referandum, ülkemizin kaderinin oylanacağı bir seçim olacak. Ülkemiz için, geleceğimiz, çocuklarımız için çok önemli bir seçim. Bu ülkenin önüne çekilen seti, yıllardır bize giydirilmeye çalışan dar elbiseyi, batının hain planlarını bertaraf edip, bu ülkenin önünü açmak için bir fırsat doğdu. Milletimizin önüne geldi” dedi.

 ‘İSTİŞARE KURULUMUZ BU İŞE GÖNLÜNÜ KOYUYOR’

Korkmaz açıklamalarının devamında, “Şuanda korku ve yalan üzerine ciddi bir karalama kampanyası var. Muhalefet her gün bir yalanla halkın karşısına çıkıyor. Ama bizim halkımız gerçeği görüyor. Her gönüle dokunmamız lazım, her kapıyı çalmamız, her sokağa girmemiz gerekiyor. Mahallelerimizde, partimizin kuruluşundan bu yana hizmet etmiş çok değerli aktörlerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha önce de mahalle bazlı çalışmalar yapmıştık. Bu güçlü teşkilat, bu güçlü aktörler, mahallede gönlünü koyuyor ve samimi sonuçlar alıyoruz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.