17 Ekim 2019 Perşembe 21:42

ANASAYFA l AK Parti İzmit sahadan ayrılmıyor

14.04.2017 Cuma - 10:27

AK Parti İzmit İlçe, mahalle yönetimleriyle istişare kurulu üyeleri, Bekirdere Mahallesi’ni karış karış gezerek, tüm vatandaşları ‘Evet’ demeye davet etti.

16 Nisan halkoylamasına sayılı günler kala, AK Parti İzmit teşkilatları sahada çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor. Tüm aktörleriyle her gün İzmit’in farklı bölgelerinde çalışmalar yapan teşkilat mensupları vatandaşlara ulaşmaya ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa’yı anlatmaya devam ediyor. Esnaf ziyaretleri ve ev ziyaretleriyle her bir vatandaşın gönlüne dokunan ve sisteme dair sorularını yanıtlayan AK Parti’liler, 16 Nisan gününe kadar sahalardan ayrılmayacaklarını ifade etti.

 ÇALMADIK KAPI BIRAKMADI

Bu kapsamda, geçtiğimiz gün AK Parti İzmit İlçe SKM programı doğrultusunda,AK Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Engin Tümer, Mahalle Başkanı ve istişare kurulu üyeleri Bekirdere Mahallesi’ni karış karış gezerek, esnaflara ve vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa broşürlerini dağıttı. Vatandaşları, Türkiye’nin kalkınmasını hızlandıracak ve güçlenmesine katkı sağlayacak sistem değişikliğine ‘Evet’ oyu vermeye davet eden Ak Partililer, Bekirdere Mahallesi’nde çalmadık kapı bırakmadı.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.