17 Ekim 2019 Perşembe 21:41

ANASAYFA l AK Kadınlar Derince de “Evet” için çalıştı

06.04.2017 Perşembe - 9:28

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları ilçelerde ev toplantıları ve çat kapı ziyaretleri yapmaya devam ediyor.

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları halk oylaması çalışmalarına ev ev gezerek devam ediyor. Eş zamanlı olarak farklı mahallelerde yapılan ev toplantılarında il kadın kolları yöneticileri Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatıyor.

 DERİNCELİ KADINLAR AK KADINLARI AĞIRLADI

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları önceki gün Derince’de ev toplantıları düzenledi. Ev toplantılarında kadınlarla tek tek ilgilenen AK Partili Kadınlar sistem değişikliği hakkında da bilgi verdi. Ayrıca oluşturulan ekiplerle de mahallelerde çat kapı ziyaretleri yaptı.

 “16 NİSAN ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR TARİH”

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz katıldığı ev toplantılarında “16 Nisan ülkemiz için çok önemli bir tarih. Çünkü tüm Türkiye referandumda kendi vereceği oy ile ülkemiz adına önemli bir karara imza atacak. Anayasa değişikliği birçok maddeyi kapsıyor ve yenilikler getiriyor. Özellikle bu değişiklikler Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini getirecek olması yönü ile de büyük önem arz ediyor” diyerek Derinceli kadınları “Evet” demeye davet etti.

“Evet derseniz, Türkiye’nin istikrarına katkı sağlarsınız”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgi veren Serpil Yılmaz “İstikrarlı bir ülke olduğumuz için dev projelere imza atıyoruz ve ülkemiz istikrarlı olduğu için ekonomimiz büyüyor. Evet derseniz, Türkiye’nin istikrarına katkı sağlarsınız.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.