19 Ekim 2019 Cumartesi 18:32

ANASAYFA l AİLE KONAK’TAN HALK İFTARI

17.06.2017 Cumartesi - 10:30

Aile Konak Hastanesi, gelenekselleştirdiği halk iftarlarının üçüncüsünü gerçekleştirdi. İftar programına yaklaşık 2 bin kişi katılım gösterdi

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi geleneksel hale getirdiği organizasyonlarıyla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Aile Konak Hastanesi, tüm halkın davetli olduğu dev bir iftar programı hazırladı. Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus iftar öncesi gerçekleştirdiği konuşmasında, “Bugün 3. geleneksel iftar programımızı yapıyoruz. Üç yıl önce 750 kişiyle iftar yaptık, geçtiğimiz yıl bin 500 komşumuz bugün de 2 bin kişinin üstünde komşumuzu ağırlıyoruz. Size servis yapan hastane çalışanlarıdır. Sizinle bu ortamı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Allah razı olsun bizleri sahiplendiniz. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Programda konuşan Başhekim Veysel Besnili“Ramazan barış, sevgi ve paylaşma ayıdır. İslam dünyasına barış ve huzurun hakim olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Katılımızdan ötürü çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

YOĞUN KATILIM

Aile Konak Hastanesi’nin düzenlediği geleneksel üçüncü halk iftarı organizasyonuna halkın yanı sıra protokolden de yoğun katılım gerçekleştirildi.  Aile Konak Hastanesi önünde düzenlenen iftar programı, Gölcük İlçe  Müftüsü  tarafından okunan İftar Duası ile başladı ve ardından ney dinletisi ile devam etti. Yoğun katılımın olduğu organizasyonda, tüm hastane personeli hizmet verdi. Aile Konak Hastanesi önü iftarın yapıldığı zamanda trafiğe kapatıldı ve ulaşım farklı noktadan hizmet verdi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.