19 Ekim 2019 Cumartesi 13:26

ANASAYFA l ADALETİN OLDUĞU HER GÜN BAYRAMDIR

27.06.2017 Salı - 14:02

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar ile birlikte CHP Kandıra İlçe Örgütü’nün bayramlaşma programına katıldı

CHP KANDIRA İLÇE BİNASINDA BAYRAMLAŞTI

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar ile birlikte bayramın üçüncü günü parti bayramlaşması yapan Kandıra İlçe Örgütü’nün programına katılarak partililerle bayramlaştı. Kandıra İlçe Başkanı Gülay Eyisabuncular ve yönetiminin ev sahipliğinde ilçe binasında gerçekleşen bayramlaşma programına İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, CHP Kocaeli eski Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, Kandıra Kadın Kolları Başkanı Nejla Kuru, Kandıra eski Belediye Başkanı Kenan Evin, CHP Kandıra eski İlçe Başkanı Recep Şenol, Gençlik Kolları İl Yöneticisi Berkay Yıldızlı ve partililer katıldı.

ADALETİN OLDUĞU HER GÜN BAYRAMDIR

Bayramlaşma programına katıldıkları için İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’a ve Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan CHP Kartepe İlçe Başkanı Gülay Eyisabuncular, “İl başkanımız sağolsun her zaman yanımızda. Cumhur Başkanımız da referandumda olsun, çalışmalarımızda olsun her daim yanımızdaydı. Kandıra ile Kartepe’yi kardeş örgüt sayıyorum” dedi. Daha adil günlerde adaletin gözetildiği bayramlar diliyorum diyen Eyisabuncular, “Kadının, işçinin, emekçinin güvende olduğu, adaletin, hukukun üstünlüğünün olduğu her gün zaten bayramdır. Özellikle kadınlar adalet konusunda daha duyarlı olmaları gerekir” diye konuştu. Eyisabuncular son olarak herkesin bayramını kutlayarak katılım gösterdikleri için teşekkür etti.

KOCAELİ’NE YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE GENEL BAŞKANIMIZI KARŞILAYACAĞIZ

Katılımcıların bayramını kutlayarak sözlerine başlayan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Birlik, beraberlik içerisinde, daha adil, daha demokratik nice bayramlar diliyorum” dedi. Genel Başkanın 13 gün önce başlattığı Adalet Yürüyüşünün tarihi bir olay olduğunu dile getiren Sarıbay, “Adalet Yürüyüşüne destek gün geçtikçe artıyor. Herkes kendine göre bu adalet yürüyüşüne katkı verebilir. Kocaeli güzergahında yoğun bir katılım bekliyorum. Kocaeli’ne yakışır bir şekilde genel başkanımızı karşılayacağız. Kandıra’dan da büyük katkı bekliyorum. Şunu herkesin anlaması gerekiyor. Bu bir siyasi olay değildir. Adalet bir gün herkese lazım olacak” ifadelerini kullandı.

2020 DE CHP İKTİDAR OLACAK

Herkesin bayramını kutlayarak sözlerine başlayan CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, “Burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bizim yani 12 ilçenin bir çiçeği var. Gülay başkanımızı çok seviyor ve saygı duyuyorum. Keşke 3, 5 tane daha ilçemizde kadın ilçe başkanımız olsa. Kadınlarımızın, gençlerimizin önemini çok iyi biliyor ve siyasette daha çok yer almaları gerektiğini düşünüyorum. Son olarak şunu net bir şekilde söylüyorum. 2020 de CHP iktidar olacak “ diye konuştu.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.