23 Ekim 2019 Çarşamba 08:52

ANASAYFA l

14.09.2019 Cumartesi - 9:34

İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli’nin 2 ilçesinde yaşanan arıza nedeniyle nedeniyle su kesintisi yaşanacağını duyurdu

İsu Genel Müdürlüğü ana isale hattı üzerinde meydana gelen arıza nedeniyle 2 ilçede su kesintisi yaşanacağını duyurdu. İSU tarafından yurttaşlara yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı: “

Gebze İlçesinde 1200 mm çapındaki ana isale hattı üzerinde arıza meydana gelmiştir. Arızanın tamir süresi 12 saat olarak öngörülmektedir. Akabinde bölgeye kademeli olarak su verilmeye başlanılacaktır. Ana isale hattı ve şebekenin dolması ile birlikte üst kotlardaki abonelerimize 24 saat içerisinde su ulaşabilecektir.

Söz konusu hattın yenilenmesi ve deplase edilmesi için proje çalışmaları tamamlanmış ve yatırım kararı alınmıştır. Proje, ihale aşamasında olup en kısa süre içerisinde yeni hattın imalatına başlanacaktır.

Meydana gelen arızadan dolayı yaşanan su kesintisine karşı abonelerimizin göstereceği anlayışdan dolayı teşekkür ederiz.

Su Kesintisinden Etkilenecek Bölgeler;

Gebze İlçesi; Adem Yavuz, Cumhuriyet, Mimar Sinan,Yavuz Selim, Ulus, ve Hürriyet Mahallesi üstü Kotları, Mevlana ve İstasyon Mahallelerinin bir kısmı, Hacı Halil, Yenikent, Gaziler, Mustafa Paşa, Köşklüçeşme, Osman Yılmaz, İnönü, Güzeller, Kirazpınar, Arapçeşme, Sultan Orhan, Tatlıkuyu, Barış, Muallimköy ve Tavşanlı Mahallelerinin tamamı

Çayırova İlçesi; İnönü ve Emek Mahallelerinin tamamı

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.